1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

E Devlet İle e-Vergi Levhası Sorgulama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Konu, 'İnternet' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  İnternetin bütün devlet sisteminde dahil olmasıyla birlikte birçok alanda yapılan yenilikler ticaret dünyasına yansımaya başlamıştır. Özellikle internet üzerinde bir e-devlet hizmeti olan e vergi levhası özellikle şirketlerin ve ticari kuruluşların genel görüntülerinin oluşturulması ile birçok kişinin yapabileceği ticari anlaşmaların internet üzerinde rahatlıkla sağlanabilmesine yardımcı olmaktadır. E devlet hizmetlerinin bu kadar fazla gelişme sebebi vatandaşların devlete olan sonsuz güveninden kaynaklanmaktadır.

  E devlet hizmetlerinin de e- vergi levhası sorgulama
  ile birlikte şirketin genel hareketlenmelerini takip edebilme fırsatını elde edebilirsiniz. Ayrıca sistem içerisinde dahil olduğunuz numarayla devletin üzerinizde yaptığı işlemleri internet üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

  E- vergi levhası sorgulama işlemlerinizin takip işlemini gerçekleştirebilmek amacı ile takip edebileceğiniz ikinci bir yol olarak da İnternet Vergi Dairesi resmi internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş