1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Duvarlardaki Dekoratif Desenlerle Gelen Değişimi Yaşayın

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rabba Bölüm Yöneticisi

  Ev veya iş yeri için duvar dekorasyonlarınız için her zaman farklı duvar kağıdı modelleri ya da farklı aparatlarla yapılan değişik desen uygulamaları farkındalık yaratılmasına yardımcı olmuştur.
  [​IMG]
  Zaman içerisinde daha farklı görüntü zenginlikleri yaratabilmek adına duvarlarda dekorasyon değişiklikleri oluşturulmuş ve dekoratif desen çizimleri ile bu değişim hissettirilmeye çalışılmıştır. Dekoratif duvar desenleri incelemelerinde bulunduğunuz zaman kullanılan oda ve çizimi yapılan yer bakımından değişimi hissetmenizi sağlayacak farklı figürler sizi oturduğunuz yerden hayaller diyarına götürecektir. Duvarlardaki dekoratif desenler sayesinde kimi zaman bambaşka bir ortamda bulunuyor hissi yaşamanın yanı sıra evde değil de başka bir mekanda ev tadında oturma keyfi yaşayabilirsiniz. Sizler için internette örnek teşkil edecek pek çok örnek yer almaktadır. Bu örnekler arasından tercihlerde bulunarak odalarınızda farklı mekan görünümünde köşeler oluşturabilir bunu gerçekleştirirken de odalarınızda bulunan mobilyalardan yararlanabilirsiniz. Duvar rengi değişikliği artık demode olmuş bir duvar dekorasyonu olarak bilinmektedir. Renk değişimi yerine yeni moda trendi dekoratif desenlerden yararlanmaya ne dersiniz?
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş