1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Dostluğunuz Tehlikede Mi?

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

 1. Hayal Gemisi

  Hayal Gemisi Yeni Üye

  Dostluklar özeldir ve uzun süre devam eden dostluklar yaşamanız her daim mümkündür. Kimi zaman dostluklarda krizler yaşanabilir. İşte dostluklarda karşılaşabileceğiniz birtakım sorunlar:

  *Zaman geçtikçe birlikte yaptığınız şeylerden zevk alma azaldı ise ya da birlikte bir şeyler yapmaya tek taraflı gayret gösteriyorsanız sorun var demektir.

  *Karşılaştığınız zamanlarda negatif yani olumsuz şeylerden bahsetmeye başladıysanız dostluğunuz zedeleniyor demektir.

  *İlk duyduğunuz haberleri eskiden ona söylerken şimdi ilk başkaları ile paylaşma gereği duyuyorsanız dostunuzu eskisi gibi birinci plana almıyorsunuz demektir.

  *Eskiden yaptıklarınızı onaylayan dostunuz şimdi sizi eleştirmeye başladıysa dostunuzdan şüphe etmeye başlayabilirsiniz.

  *Eskiden telefon sohbetleriniz uzundu; ama artık telefon sohbetlerinizde kısalmalar meydana geldiyse yavaş yavaş karşınızdaki kişi ile paylaşacak şeyleriniz kalmıyor demektir.

  *Sadece işi düştüğü zaman sizi arayan bir dostunuz varsa o zaman bu dostluğa bir göz atın.

  *İçinizden bazı şeyleri artık dostunuza anlatmak gelmiyorsa bu konuda dikkatli olun derim. Çünkü dostluğunuz tehlikeye giriyor demektir.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Insanin hayatinda cok fazla dostu olmamasi lazim.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş