1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Dörtlü Zigon Sehpa Modelleri

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rabba Bölüm Yöneticisi

  Salonlarınızda koltuklarınızla beraber takım oluşturmayı planladığınız zigon sehpa modelleri genel olarak salonda kullandığınız koltuk takımları ile uyumlu olacak şekilde seçilmektedir.
  [​IMG]
  Modern oda dekorasyonuna sahip salonlarınızda Osmanlı Altın Yüksek Lükens dörtlü sehpa modelleri ile el işçiliğinde göstermiş olduğu işçilikte son derece başarılıdır. Gördüğünüz zaman sizleri baştan çıkaracak olan bu zigon sehpa modelleri son derece kaliteli işçilikle karşınıza çıkmış bulunmaktadır. Gördüğünüz zaman oymalı altın görünümünde olan bu dörtlü zigon sehpa modelini çok beğeneceksiniz. Şıklığının yanı sıra gösterişi seven misafirleriniz geldiği zaman sizleri yarı yolda bırakmayacak olan bu sehpa modelleri aynı zamanda masa olarak kullanılan zemin tasarımında kullanılan manzara resimleri ile de sizleri baştan çıkarmaktadır.

  Küçük, büyük, ortanca ve en küçük şekilde tasarlanmış olan bu sehpa modelleri hangi boyuna ihtiyaç duyarsanız kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sevdikleriniz için ikram saatlerinde kullanabileceğiniz bu zigon sehpa modelleri aynı zamanda sadece dekor amaçlı da yararlanabileceğiniz tasarımlar arasında yer almaktadır.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş