1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Doğum Gününe Göre Renkleriniz

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında asude tarafından paylaşıldı.

 1. a

  asude Yeni Üye

  Hangi günde doğduysanız bir renginiz vardır, Doğum Gününe Göre Renkler
  Doğum Gününe Göre Renkleriniz


  Doğumgününüze uygun rengi bulup aşağıdan açıklamasını okuyun. Ne kadar doğru çıktığını görünce şaşıracaksınız!
  Doğum TarihiRenk
  23 Aralık - 1 Ocak / 25 Haziran - 4 Temmuz
  Kırmızı
  2 Ocak - 11 Ocak / 5 Temmuz - 14 Temmuz
  Turuncu
  12 Ocak - 24 Ocak/ 15 Temmuz - 25 Temmuz
  Sarı
  25 Ocak - 3 Şubat / 26 Temmuz - 4 Ağustos
  Pembe
  4 Şubat - 8 Şubat / 5 Ağustos - 13 Ağustos
  Mavi
  9 Şubat - 18 Şubat / 14 Ağustos - 23 Ağustos
  Yeşil
  19 Şubat - 28 Şubat / 24 Ağustos - 2 Eylül
  Kahve
  1 Mart - 10 Mart / 3 Eylül - 12 Eylül
  Turkuaz
  11 Mart - 20 Mart / 13 Eylül -22 Eylül
  Bej
  21 Mart
  Siyah
  23 EylülZeytin Yeşili
  22 Mart - 31 Mart / 24 Eylül - 3 Ekim
  Mor
  1 Nisan - 10 Nisan / 4 Ekim - 13 Ekim
  Lacivert
  11 Nisan - 20 Nisan / 14 Ekim - 23 Ekim
  Gümüş
  21 Nisan - 30 Nisan/ 24 Ekim - 11 Kasım
  Beyaz
  1 Mayıs - 14 Mayıs
  Mavi
  15 Mayıs - 24 Mayıs / 12 Kasım - 21 Kasım
  Altın
  25 Mayıs - 3 Haziran / 22 Kasım - 1 Aralık
  Krem
  4 Haziran - 13 Haziran / 2 Aralık - 11 Aralık
  Gri
  14 Haziran - 23 Haziran/ 12 Aralık - 21 Aralık
  Kestane
  24 Haziran
  Gri
  22 Aralık
  Nefti
  KIRMIZI

  Şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve hareketlidir ama arada mutsuz olduğu anlarda yok değildir. İnsanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz.

  MOR

  Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk değişir.
  KREM

  Yarışma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çoğunlukla neşelidir. Güvenilir ve dışa dönüktür. Aşkı dikkatlice seçer, ancak çabuk aşık olmaz. Doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder.

  BEJ

  Sakindir, ama hemen strese girebilir. İlişkilerinde kıskançtır, küçük şeylerden mızmızlanır. Sezgileri güçlüdür ve çalışkandır, bencilliği hiç sevmez. Ayrıca merhametlidir. Arkadaşları için her türlü fedakarlığı yapar.

  NEFTİ

  Zevklidir, görünüşüne çok önem verir; materyalist de denebilir. Hayatı ve kariyeri için çok ve düzenli çalşır. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez. Liderlik, ruhunda vardır. Arkadaş edinmekte üstüne yoktur.
  GÜMÜŞ

  Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay öğrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.
  GRİ

  Çekici, hayat dolu, dost canlısıdır. Hayal gücü fazlasyıla yüksektir. Duygularını asla gizlemez, bazen bencil olur. Başkalarının gününü aydınlatır, doğru sözü doğru yerde söyler.  BEYAZ

  Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.

  YEŞİL

  Her ortama ayak uydurur, kolaylıkla yeni insanlarla tanışır. Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sağlığına düşkün, kararlı, sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir tiptir. Hayatının tek ve gerçek aşkını bekler.

  SİYAH

  Sağlam yaratılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu pek yoktur. Bir karar almadan önce uzunca bir süre düşünür, ayaklarını yere sağlam basar. Aşkı da farklı yaşamayı sever.

  ALTIN

  Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür. İnsanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. İlişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker.

  ZEYTİN YEŞİLİ

  Sakin ve yumuşak mizaçlıdır. Şiddeti sevmez, kavgadan her zaman uzak durur. Yerine göre davranmasını ve konuşmasını iyi bilir. Hassas, nazik ve neşelidir. Kıskançlıktan hoşlanmaz. Adalet duygusu gelişmiştir.
  PEMBE

  Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır. Diğer insanları korumayı ve onlara yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düşüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk ister.

  KAHVE

  Hareketli ve sportiftir. Başkalarını kendine yaklaştırmaz, kimseyle kolay kolay yakınlık kurmaz, kuramaz. Ancak buna rağmen çabuk aşık olur. Ateşi de çabuk söner. İdeal olanı bulana kadar da arayışlarını sürdürür.

  SARI

  Abartısız, müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. İnsanlara güvenir, ilişkilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar.

  MAVİ

  Kendine fazla güvenmeyen, gerektiği zaman cesur olabilen bir yapıya sahiptir. Artistik bir doğası vardır ve aşık olmayı sever. Kalbinin sesini dinlemek yerine mantığını kullanmayı tercih eder.

  KESTANE

  Zeki, güçlü bağımsız ve ne yapacağını bilen biridir. Sosyal olmayı sever, ancak başkalarını düşünmeden kendi bildiğinide yapmaktan kaçınmaz. Espriden anlar. Akıllı ve pratik olmasına rağmen tembelliği de sever.

  LACİVERT

  Dikkat çekici, zevkli, yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir. Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.

  TURUNCU

  Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.
  TURKUAZ

  Duyguları aniden ve kolay değişebilir. Genellikle yalnızdır. Seyahat etmeyi sever. Sadık ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatılanlara kolay inanır. Aşkı bulmak ona göre zordur, aşk
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Acaba temmuz ayı yok mu?
   
 3. i

  irem Yeni Üye

  BEYAZ

  Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez. Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir. Bazen kendini diğer insanlardan farklı ve üstün görür.


  işte beni anlatıyor benim rengim.
   
 4. Şaban

  Şaban Yeni Üye

  9 Şubat - 18 Şubat / 14 Ağustos - 23 Ağustos
  Yeşil benim için bu :D
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş