1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Doğum Gününe Göre Aşk Uyumu Ve Doğum Numaranız

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Tatlisco tarafından paylaşıldı.

 1. T

  Tatlisco Yeni Üye

  Doğum Gününe Göre Aşk Uyumunu nedir
  Doğum Gününe Göre Aşk Uyumu Ve Doğum Numaranız
  Doğum Gününe Göre Aşk nasıl olur


  Doğum tarihinize göre doğum numaranızı hesaplayın

  Doğduğunuz gün tamamen size özel bir tarihtir. Sizinle aynı yıl, aynı gün ve hatta aynı saatte doğan birileri varsa bile, o anda yıldız ve gezegenlerin milisaniyelik hareketleriyle yine de arada farklılıklar oluyor. Bu farklılıklar iş yaşamınızdan, aşk yaşamınıza kadar her şeyinizi etkiliyor. Aşağıdaki tabloda, doğum tarihleri numaralandırılmış durumda. Hangi gün doğduysanız, tablodan seçerek, numaranızı bulun ve aşk hayatınızdaki belirgin özellikleri ve neler yapmanız gerektiğini, aşk yaşamınızda nasıl bir yol çizmeniz grektiğini doğrum tarihinizin nasıl saptadığını görün.

  Doğum tarihiniz 1, 10, 19, 28 ise : Doğum numaranız 1
  Doğum tarihiniz 2, 11, 20, 29 ise : Doğum numaranız 2
  Doğum tarihiniz 3, 12, 21, 30 ise : Doğum numaranız 3
  Doğum tarihiniz 4, 13, 22, 31ise : Doğum numaranız 4
  Doğum tarihiniz 5, 14, 23 ise : Doğum numaranız 5
  Doğum tarihiniz 6, 15, 24 ise : Doğum numaranız 6
  Doğum tarihiniz 7, 16, 25 ise : Doğum numaranız 7
  Doğum tarihiniz 8, 17, 26 ise : Doğum numaranız 8
  Doğum tarihiniz 9, 18, 27 ise : Doğum numaranız 9

  Doğum Numarası 1 Aşk Hayatı
  Hayatta, sizi aşktan başka bir şey mutlu etmiyor gibi. Aşk; tarifsiz bir heyecan büyük bir yenilik anlamına geliyor. Fakat eşinizin isteklerine daha çok önem vermeli, onu da dinlemelisiniz. Ortak yaşanan bir ilişkide, iki tarafın da istekleri önemlidir bunu unutmamalısınız.
  Doğum Numarası 2 Aşk Hayatı
  Siz sürprizlere açık biri değilsiniz. İlişkinizi belirli bir sınırda yaşamaktan hoşlanıyorsunuz ve o sınır dışında oluşabilecek her hangi bir plansız olaydan rahatsız olabiliyorsunuz. Özenli ve eşinizi nasıl mutlu edeceğini bilen birisiniz. İyi bir gözlemci olmanızın bunda payı büyük. Siz, klasikleşmiş şeylerden ziyade daha özel jestlerden hoşlanıyorsunuz. Aynı şekilde sizin gibi düşünceli ve özel bir eşle çok mutlu olabilirsiniz.

  Doğum Numarası 3 Aşk Hayatı
  Kendinize çok güveniyorsunuz, bu güven bazen eşinizin hoşuna gitse de bazen itici olabiliyor. Neyse ki mizah anlayışınız var! İlişkiyi eğlenceli bir hale sokabiliyorsunuz. Ama ciddi olmanız gereken yerleri bilmeli, aynı güveni karşınızdakine de vermelisiniz. Onun da kendine güvenmesini ve sizin yanınızda rahat hissetmesini sağlamalısınız.
  Doğum Numarası 4 Aşk Hayatı
  Siz aşkı zorlaştıranlardansınız. Sanki sürekli problem varmış gibi hissediyor, ilişkiyi mükemmelleştirmeye çabalıyorsunuz. Mükemmel olmadan da sevginizi yaşamanın bir yolunu bulmalısınız yoksa hayatınız aşksız bir şekilde geçip gidecek. Eşinizi anlamaya çalışmalısınız ve onu değiştirmeye uğraşmadan, olduğu gibi sevmelisiniz.
  Doğum Numarası 5 Aşk Hayatı
  Siz maceradan hoşlanan birisiniz. Tıpkı hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi, aşkınızı da hızlı yaşıyorsunuz. İlişkilerinizde, biraz daha sabırlı olmalısınız. Her şeyi karşınızdakinden beklemeyin, siz de ilişkiye yenilikler ve güzellikler katın. Daldan dala konmak yerine, biraz daha sakin ve tutarlı olmalısınız.
  Doğum Numarası 6 Aşk Hayatı
  Ne kadar da romantiksiniz! Mum ışığı, sakin ve loş bir otram.. Aşk sizin için tamamen romantizm anlamına geliyor. Evet, elbette aşkta romantizm de olmalı ama eşinizin isteklerine de kulak verin. Sizin gibi romantik birini bulursanız, aşkınız dillere destan olabilir.
  Doğum Numarası 7 Aşk Hayatı
  Sizin için aşk ince elenmiş olmalı. Eşiniz sizin kadar düşünceli ve hayalperest olmalı. Ama çok fazla düşünüyorsunuz bunu kabul edin. Bu kadar çok detaya ne gerek var? Biraz duygularınızı dinleyin ve fazla hayal kurmadan, gerçekleri yaşamaya çalışın. Sabretmeyi mutlaka öğrenmelisiniz.
  Doğum Numarası 8 Aşk Hayatı
  Unutmayın ki aşk iki kişiliktir. Kumanda sadece sizin elinizde olamaz. Eşinizin de istekleri var ve siz buna da saygı duymak zorundasınız. Cazibeli olmanız, her zaman sizin söylediğinizin yapılacağı anlamına gelmiyor.
  Doğum Nuamrası 9 Aşk Hayatı
  Siz, eşinizi çok mutlu edebilecek bir potansiyele sahipsiniz çünkü onun isteklerini yerine getirmek sizin için sanki en önemli şey. Aşık olduğunuzda tutkuyla bağlanıyorsunuz. Bazen aklınız çok karışıyor ve işin içinden çıkamıyorsunuz, bu durumlarda mutlaka eşinizle konuşun.
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Çok saçma bir şey bence ...
   
 3. i

  irem Yeni Üye

  Doğum Numarası 2 Aşk Hayatı
  Siz sürprizlere açık biri değilsiniz. İlişkinizi belirli bir sınırda yaşamaktan hoşlanıyorsunuz ve o sınır dışında oluşabilecek her hangi bir plansız olaydan rahatsız olabiliyorsunuz. Özenli ve eşinizi nasıl mutlu edeceğini bilen birisiniz. İyi bir gözlemci olmanızın bunda payı büyük. Siz, klasikleşmiş şeylerden ziyade daha özel jestlerden hoşlanıyorsunuz. Aynı şekilde sizin gibi düşünceli ve özel bir eşle çok mutlu olabilirsiniz

  Doğum numaram 2 imiş ama bu anlatılanlar beni anlatmıyorki
   
 4. M

  Misafir Misafir

  Doğum Numarası 3 Aşk Hayatı
  Kendinize çok güveniyorsunuz, bu güven bazen eşinizin hoşuna gitse de bazen itici olabiliyor. Neyse ki mizah anlayışınız var! İlişkiyi eğlenceli bir hale sokabiliyorsunuz. Ama ciddi olmanız gereken yerleri bilmeli, aynı güveni karşınızdakine de vermelisiniz. Onun da kendine güvenmesini ve sizin yanınızda rahat hissetmesini sağlamalısınız.
   
 5. a

  asiye Yeni Üye

  Çok saçma bence bunlara göre aşk hayatımı belirlenir
   
 6. a

  alev Yeni Üye

  ön yargılı olmayalım saçma olmayabilir
   
 7. E

  Elif Dilara Yeni Üye

  Doğum gününe göre aşk uyumumu olurmuş bu tamamen insanların kişilikleriyle alakalı bir durum
   
 8. Murat

  Murat Yönetici

  Koca bir yalan başka bir şey değil.. Sevginin aşkın kutsiyetine gölge düşürüyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş