1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Doğal ortamların yok olmasının insanlara zararları

Konu, 'Her Telden' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  İnsan topraktan yaratılmış yani doğanın en önemli parçasından. Doğal ortamların yok olması demek seneler içerisinde insanlığa büyük zararlar demek.

  İnsanoğlu toprakla içiçe yaşamış binlerce yıldır. Topraktan ekmiş topraktan biçmiş. Ama teknolojinin hayatımıza hızlı girişiyle bu durum bir şekilde doğal ortamların yok olmasına kadar uzanmış. Büyük şehirlerin göç almasıyla birlikte şehir içerisindeki doğal ortamlar kendini betonarme binalara bıraktı. Bu binalar gözümüze ve gönlümüze hitap eden yeşilliklerin yok olmasına sebep oldu.

  Bu yok oluş insan içinde bir takım şeylerinde yok olmasına neden oluyor. Onyıllar içerisinde insanoğlu bu betonarme binalar gibi taş gibi görünecekler. Ne yazık ki..
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Cok dogru, artik insanlar telefon ve bilgisayar yuzunden dogayi, gunesi yesilligi tamamen unuttu hersey pc ve telefondan hallediliyor cunku vede artik insanlar dogaya önem vermiyor eski zamanlar gibi.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş