1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktası' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Bayanlar için kaş hatları belki de yüzünüzü güzel gösterecek yada göstermeyecek hat yapısını belirleyen bir faktördür, kaşlarınız da oluşacak en küçük hata sizi çirkin gösterebilir, bunun için bayanlar kaşlarını aldırırken yada alırken aşırı dikkatli olurlar ve kaş alacak kişileri özenle seçerler.

  Bazılarını kaşlarını inceltmek isterken bazılarının kaşları ince olduğundan kalınlaşmasını ister, işte ince kaşlı bayanlar kaşlarınızı kalınlaştıracak doğal yöntemleri açıklıyoruz.

  Öncelikle temiz bir pamuğa sarımsak yağı ve zeytinyağı dökünüz ve kaşlarınıza bu karışımı her gece yatmadan önce sürünüz. Bir süre sonra kaşlarınızın gür çıktığını göreceksiniz. Şayet sarımsağın kokusuna dayanırım derseniz direk sarımsağın kendisini sürerek deneyebilirsiniz.

  Fındık yağının da kaşları çıkarmakta etkili olduğu biliniyor. Bu işlemi isterseniz bir fındığı ortadan ikiye bölün ve kısık ateşte az bir süre ısıtın. Isınan fındığın iç kısmını kaşlarınıza sürünüz bu işlemden sonra farkı bir süre sonra göreceksiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş