1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Diştaşı nasıl temizlenir?

Konu, 'İnternet' kısmında kartal_duru tarafından paylaşıldı.

 1. k

  kartal_duru Misafir

  Diş Taşları nasıl temizlenir, Diş taşlarını temizlemek için neler yapmalıyız?

  Kuruluşu: 2010
  İçerik: Diştaşı nasıl temizlenir?
  Tanıtımı: Ağız bakımı, öncelikle kendimiz için sonra da çevremizdeki insanlar için çok önemlidir. Kendimize olan saygımızı yitirmemek için dişlerimizi fırçalamalı ve ağız bakımımızı yapmalıyız. Sadece dişlerimizi fırçalamak da yeterli olmayacaktır. Bu yüzden yemeklerden sonra, diş ipi ile dişlerimizin arasına giren yemek artıklarını da temizlemeliyiz.

  Günlük aylık ve yıllık ağız bakımını yapan insanlarda diş problemleri daha az oluşur. Yani diş hastalıklarını önlemek için ağız bakımına önem göstermeliyiz. Diş taşları da bir başka ağız problemlerinden biridir. Diş taşları neden oluşur diye soracak olursanız, diş taşları, uzun süre ağız bakımı yapmayan insanlarda, diş fırçalamayan insalarda ve sigara kullanan insanlarda oluşan bir sorundur. Yemeklerin, dişler üzerinde birikmesi ve bakteriler haline dönüşmesi ile de diş taşları oluşur. Diş taşlarını temizlemek için diş doktoruna gitmelisiniz. Ancak diş doktorlarında hem maliyet hem de harcanılan zaman artmaktadır. Bu yüzden kişilerin evinde kendi kendine uygulayabileceği ürünler üretilmiştir. Ancak hangi ürünün ne derece fayda sağladığını bilmeniz imkansızdır. İşte burada devreye diş taşı nasıl temizlenir? web sitesi girmektedir. Bu site üzerinden diş taşları ile geniş bilgilere sahip olabilirsiniz.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Diş taşı temizleme merkezlerine baş vurabilirsiniz. Ankara Tepe Diş hastanesini tavsiye ederim.
   
 3. i

  idem Yeni Üye

  Benimde diş taşlarım 3 4 ayda bir çıkıyor doktoruma sordum tükürük yapısı ile alakadarmış. Dişlerimi günde 3 kez fırçalarım.
   
 4. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Diştaşı temizletmek cok ivedi değilse temizletmenizi tavsiye etmiyorum diş hassasiyeti çok artıyor
   
 5. Şaban

  Şaban Yeni Üye

  Zorluk çıkaran birşey değildir heralde
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş