1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Dişler nasıl beyazlar?

Konu, 'İnternet' kısmında kartal_duru tarafından paylaşıldı.

 1. k

  kartal_duru Misafir

  Diş Beyazlatma teknikleri nelerdir?
  Kuruluşu: 2010
  İçerik: Dişler nasıl beyazlar?
  Tanıtımı: İnsanların merak ettiği bir konu olan, dişlerin nasıl beyazlayacağı aslında çok basittir. Genelde genetik faktörlerin yol açtığı dişlerdeki sarılık, kişinin hayatını olumsuz etkiler. İnsanlarla iletişim halinde olmak ve dişlerin sarı olması kişinin kendine olan güvenini yitirmesine ve kendini kötü hissetmesine neden olur. Bunu düzeltmek artık elimizde!

  Dişlerimizi nasıl beyazlatırız ya da dişler nasıl beyazlar diye soracak olursanız, iki tip yöntemin var olduğunu söyleyebiliriz. Birinci yöntem, diş doktorlarının uyguladığı uzun uğraşlar gerektiren zahmetli iştir. İkinci yöntem ise, ev ortamında kendi başınıza uygulayıp sonuç alabileceğiniz yöntemlerdir. İkinci yöntemler, sarı dişlere sahip insanların ilk başvurduğu seçenektir. Hem maddiyat açısından daha uygun olması hem de daha kısa süre içinde sonuç vermesi, evde uygulanan diş beyazlatıcıların daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır. Dişlerimizi, krem, jel ya da ışık teknolojisi kullanarak beyazlatabiliriz. Ancak hangi ürünü kullanacağınıza karar vermek de son derece önemlidir. Piyasada bulunan her ürün aynı etkiyi göstermemekle birlikte, zaman ve para kaybına yol açabilir. En çok hangi ürünün etki sağladığını öğrenmek istiyorsanız dişler nasıl beyazlar? web sitesini ziyaret etmelisiniz. Bu sitede, dişlerinizin nasıl beyazlayacağını öğrenebilir ve bu konu hakkında detay öğrenebilirsiniz.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Dişler doktora gidilir temizletilir beyazlar..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş