1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Diş Beyazlatma Nedir?

Konu, 'Ağız ve Diş Sağlığı' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Beyazlatıcı diş macunları, reçetesiz jeller, gargaralar. bantlar, setler ya da diş hekimlerinden temin edebileceğiniz diş beyazlatma ürünleri sizlerin dişlerinizi beyazlatmada yararlanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

  Sağlıklı ve tedavi görmemiş dişlere ya da diş etlerine sahip kişiler için diş beyazlatma ideal bir çözümdür. Sarı tonlarında dişleriniz varsa diş beyazlatma yöntemlerinden muhakkak yararlanmanız gerekmektedir. Diş beyazlatıcı ürünler arasında yer alan ürünleri kullanarak diş beyazlatmak istiyorsanız diş hekimlerinden öneriler alabilirsiniz.

  Diş hekimlerinin diş beyazlatma çalışmaları kimi zaman sadece 1 ay süreli kullanım sağlayabilmekte ve bu zaman geçtikten sonra dişleriniz tekrar etkisi haline gelebilmektedir. Diş beyazlatıcı ürünlerden yararlanarak bu süreyi 1 yıla kadar uzatma imkanı elde edebilirsiniz. Siz de dişlerinizi beyazlatmak istiyorsanız bir diş hekimine başvuruda bulunmaya ne dersiniz?
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Dis fircasi - Dis teli - Gargara

  Yeterli olan 3 unsurlar . ;) Ancak dislerimizi fircalarken sadece fircalamak degil birsuru detaylari var, bir disciyle görusulebilir bu konuda, faydali olacaktir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş