1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Devrim Erden Biyografi-Devrim Erden Kimdir?

Konu, 'Önemli Kişilerin Biyografileri' kısmında Almira tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Almira Yeni Üye

  devrim erden[/b]  [​IMG]

  Onu ilk 1998 yılında "Yaşamak Seni" ve 2001 yılında çıkarttığı "Yüreğinin Götürdüğü Yere Git" isimli albümleriyle tanıdık. Ankara doğumlu olan Devrim Erden çocukluğundan bu yana müziğe olan ilgisi onu 1992-1995 yılları arasında Ankara Radyosun da kadrolu sanatçı olmasını sağladı.

  Prodüktörlüğünü Şahin Özer'in sanatçı Devrim Erden kendisini de yenileyerek iddialı bir albümle karşımıza çıkıyor.

  Sanatçı Kürşat 'ın desteğiyle almış olduğu modern Dans figürleriyle kıpır kıpır bir albüm sizleri bekliyor. Özellikle bu yıla damgasını vuran sözü ve müziği Yalçın Polat'a ait "Gecenin Kaçı" ve "Kurudu Canım" şarkılarından sonra Sözü Gül Dinç Müziği İlker Tekyaygil'e ait olan albümün iddialı slow parçalarından "Günahkar" da inanıyoruz ki aynı başarıyı gösterecektir.

  Yalçın Polat resimlerde Zeynel Abidin Ağgül imzasını taşıyor. "Gecenin Kaçı" adlı parçasına çekilen klibin yönetmenliğini ise Hakan Yonat yaptı. Son klibi ise Yönetmen Kemal Başbuğ tarafınd "Günahkar" isimli parçasına çekildi.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Ankara Radyosu sanatcısı olarak biliyordum bende.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş