1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Dekoratif Vazo Modelleri ile Evlerinize Gelen Güzellik

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rabba Bölüm Yöneticisi

  Hangi oda dekorasyonunu yapıyor olursanız olun dekoratif vazo tercihleriniz sayesinde odalarınızda ki sade görünümlere canlılık getirebilirsiniz. Her zaman kişilerin dekorasyon anlayışlarında farklılık olmakla beraber birtakım değişimleri hissedebilmek için aksesuar tercihlerini her bayan yapmaktadır.
  [​IMG]
  Dekoratif vazo çeşitleri hemen hemen her odada yaptığınız dekorasyonu tekdüzelikten kurtarmaya yardımcı olmakta ve dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olmaktadır. Yeni evliler aldıkları mobilyaların üzerlerini dekoratif vazo tercihleri ile istedikleri şekilde süsleyebilmektedirler. Mesela bir yemek masasının üzerine ya da salonlarınızda orta sehpa üzerlerine alacağınız dekoratif bir vazo ile istediğiniz süslemeyi gerçekleştirmenin yanı sıra hoş ortam zenginlikleri yaratabilirsiniz. Kimi zaman büyük vazo tercihlerinde bulunarak odalarınızda köşe kısımların fazla göze batmasını engelleyebilirken kimi zaman girişlerde ya da geniş bahçeli evlerde farklı dekorasyon ortamları yaratabilirsiniz. Bu dekoratif vazoların içlerine alınabilecek dekoratif çiçeklerle yaratılmak istenilen farklılık yaratılabilir. Çiçekler süslü ve gösterişli ise dekoratif vazo biraz sade bir model seçilmelidir. Eğer vazo tercihinizi gösterişli yaparsanız içine seçeceğiniz çiçekleri sade seçmeniz önerilmektedir.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş