1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Dekorasyonda Vazolar

Konu, 'Dekorasyon' kısmında elnur tarafından paylaşıldı.

 1. elnur

  elnur Yeni Üye

  Dekorasyonunuzda bu sene içinde birtakım değişimler yapmak istiyorsunuz; ama nasıl bir değişim gerçekleştiğiniz konusunda kararsız mısınız? Vazolardan yararlanarak dekore ettiğiniz odalarda farklı görünümler yakalamaya ne dersiniz?

  2011-dekoratif-vazo.jpg

  Dekorasyonda vazolardan yararlanma düşüncesi içerisinde iseniz öncelikle dekorasyonda kullanım kolaylığı mı yoksa gösteriş amacı ile mi vazo kullanımı tercihinde bulunacağınız konusuna tam anlamı ile karar vermelisiniz.

  dekorasyonda-yeni-trend-yer-vazosu-modelleri-2.jpg

  Oda dekorasyonlarınızda öncelikle vazo kullanacağınız odada diğer eşyalarınızla bütünlük oluşturacağınız bir vazo tercihinde bulunmalısınız. Karmaşık ve yoğun aksesuar kullanımının gerçekleştirildiği bir odada vazo kullanmanız durumunda oda dekorasyonu daha karmaşıklaşabilir. Bu nedenle bu ayrıntıya özen göstermelisiniz.

  Dekoratif-Büyük-Vazo-Modelleri.png

  Cam ya da seramik vazo tercih ettiğiniz zaman çiçeklerin sap kısmı vazoda gözükmemektedir; ama bu tarz vazolar kullanımda pratik olduklarından bir çok kişi tarafından tercih edilebilmektedir. Ahşap vazolar su sızdırdığı için kullanışlı olmasa da kuru çiçek sergilemede son derece şık görünümler elde etmenize yardımcı olur.

  Dekoratif-Büyük-Vazo-Modelleri-2.jpg

  Metal vazo tercihinde bulunduğunuzda su ile metal reaksiyona girdiği zaman vazonuzda renk değişimi yaşama ihtimaliniz kaçınılmaz olur.

  Dekoratif-Cam-Vazo-Modelleri-10.jpg

  Dekore ettiğiniz odada güzel görünümler yakalamak amacı ile boğumlu vazolardan yararlanabilirsiniz. Oval ve hafif yuvarlak modelli vazolar odalarınızda ayrı bir atmosfer oluşturmanız konusunda son derece ideal tercih olacaktır.


  Dekoratif-vazo-modelleri.jpg estetik-vazo-ve-kavanozlar_0.jpg

  Çiçeklerin etkisini daha iyi hissedebilmek istiyorsanız yukarıdaki örnekteki gibi cam kavanoz tipi vazolardan yararlanarak hem duvar dekorasyonu yaratabilir; hem de vazolardan faydalanarak farklı bir dekorasyon yakalamış olabilirsiniz.

  guzel-dekoratif-vazo-modelleri-modelleri.jpg hasir-vazo-modelleri.jpg konsollar-için-şık-seramik-vazo-modelleri.jpg
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Lütfen bu vazoları evine alacaklar biraz temizlikten nasiplensin :) sonra ev tozdan geçilmiyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş