1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Dekorasyonda Aydınlatmanın Önemi

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

 1. Hayal Gemisi

  Hayal Gemisi Yeni Üye

  Dekorasyonlarda en çok dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alan aydınlatma dikkat edildiği sürece en güzel ortam zenginliklerini yakalayabilmenize imkan tanıyıcı rol oynayacaktır.

  Yatak Odası: Yatak odasındaki duvar dekorasyonlarında, komidin üzerlerinde ve yatak üzerlerindeki apliklerle aradığınız kaliteli ortam zenginlikleri ve aydınlatmayı kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Baş hizanızdaki bir aydınlatma sayesinde odalarınızda istediğiniz aydınlatmayı gerçekleştirebilme fırsatını yakalama fırsatını kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

  Çocuk odası: Çocuk odalarında çocuğunuzun doğru bir şekilde algılayabileceği bir aydınlatma seçmenizde fayda görülmektedir. Tüm renklerin olduğu gibi gösterilmesinde büyük önemi bulunan aydınlatmaların seçilmesi oda dekorasyonlarında dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır.

  Koridor: Bu bölümdeki ışıklandırma koridor boyu gerçekleştirilebilir; yarı şeffaf aplikler bu konudaki en önemli yardımcınız olacaktır. Özellikle koridor ve odalar arası aydınlatmanın arasında fazla bir fark olmamasına özen gösterilmelidir.

  Banyo: Kayma riski bulunan bu bölümün aydınlatmasının iyi olmasına özen gösterilmelidir. Özellikle küçük banyolarda ayna kullanımına özen gösterilmelidir.

  Yemek odası: Yemek masası aydınlatmasının yeterli olmasına özen gösterilmelidir. Yemek masası yemek odasının orta kısmında ise genel olarak yukarıdan yapılan tavan aydınlatmalarının kullanılmasının önemi büyüktür.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Dekorasyonlu guzel, duzgun ve uyumlu yapmak gerekir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş