1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Dayak attığı sevgilisinden özür diledi

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında I$ık tarafından paylaşıldı.

 1. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Rihanna'yı feci şekilde döven şarkıcı Chris Brown, youtube'a koyduğu bir videoda sevgilisinden özür diledi.


  Grammy ödüllü şarkıcı Rihanna, uzun süre kendi gibi şarkıcı sevgilisi Chirs Brown'dan yediği korkunç dayakla gündeme kalmıştı.

  Chris Brown, sonunda kendi kaydettiğ bir video ile dayak attığı sevgilisi Rihanna'dan özür dilemek için halkın karşısına çıkıyor. Geçen Şubat ayında üzgün olduğunu bildiren bir bildirisi yayınlayan Brown, bu kez açık açık kamera karşısına geçip sevgilisinden özür diliyor.
  Polis kayıtlarında bile ismi açık olarak bulunmayan Brown, sonunda youtube'a koyduğu videoda suçunu itiraf edip açık açık af diliyor.
  Brown, videoda 'Ben gerçekten, gerçekten üzgünüm. Bununla ya da farklı bir sorunla başa çıkamadım.' diyor. Brown videoda, uzun süre iç sesini dinlediğini ve olayların neden bu noktaya geldiğini çözmeye çalılşmış. Bu sırada da annesi ve 'ruh öğretmenleri' ile iyi olma yolunda adım atmış. Otokontrol için çalışmış.
  Rihanna'yı ve kamuoyunu buna benzer cümlelerle ikna etmeye çalışan Brown, videonun sonunda ise bu hareketi tekrarlamayacağı yolunda söz veriyor.

   
 2. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Otokontrol derslerine bir süre daha devam etsin..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş