1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Danıştay Zabıt Katibi Alımı Tarihi

Konu, 'Kurumlar' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mevsim Yeni Üye

  Danıştay 2013 Zabıt Katibi Alımı Ne Zaman Yapılacak?

  Danıştay Başkanlığından yapılan duyuruda sözleşmeli personel pozisyonuna 36 Zabıt Katibi alımı yapılacağı belirtildi. Zabıt Katibi alımı için başvurular 4 Şubatta başlayıp, 12 Şubat 2013 te sona erecek.


  ZabıtKatibi Başvuru Formu için Tıklayınız

  Zabit Katipliği İçin Başvuru Tarihleri:

  a-) Başvuru 04/02/2013 Pazartesi günü saat 09:00 da başlayacak olup, 15/02/2013 Cuma günü saat 17:30 da sona erecektir.

  b-) Adaylar, Danıştay Başkanlığı’nın internet sitesinden temin edilecek başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak yukarıda sayılan belgelerle birlikte; şahsen başvurabileceği gibi, yukarıda belirtilen belgeleri APS, iadeli taahhütlü mektupla ya da kargo ile Danıştay Başkanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No:149 (Eskişehir Yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine ulaştırmak suretiyle de başvuru yapabileceklerdir. Posta veya kargo ile yapılacak başvuruların, başvurunun son günü mesai bitimine kadar Başkanlığımıza ulaşması gerekmekte olup, bu tarihten sonra Başkanlığımıza ulaşacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

  c-) Başvuru sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından kurumumuz tarafından teyit edilecektir.
   
 2. S

  Sinel Yeni Üye

  Danıştay zabıt katipliği için eminim çok başvuru olacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş