1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Damat Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

Konu, 'Evliliğe Hazırlık' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

 1. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  Düğününüzün bir kabusa dönüşmesini istemiyorsanız düğünde en önemli ihtiyacınız olan damat ayakkabısı seçim işlemini en doğru şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Rahat bir damat ayakkabısı nasıl olmalıdır, şık bir damat ayakkabısı seçerken nelere dikkat etmeliyiz hususlarında bilgi almak için yazımın devamını okumaya ne dersiniz?

  *Damatlığınızı tamamlayacak olan damat ayakkabısı içinde rahat edebileceğiniz bir ayakkabı olmalı; seçiminizi gerçekleştirirken denemeli bir kaç tur atıp rahat edip etmeyeceğiniz konusundan emin olduktan sonra alım işleminizi gerçekleştirmelisiniz.

  *Kesinlikle şıklığından ödün vermeyeceğiniz bir damat ayakkabısı seçim işlemi gerçekleştirmelisiniz. Damatlığınızla zarafet katacak bir damat ayakkabısı tüm gözleri üzerinize çekmeniz konusunda sizin en önemli yardımcınız olacaktır. Sade ve karizmatik çizgiler içeren bir damatlığınız varsa rugan tipi bir damatlık ayakkabısı seçim işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için rugan damat ayakkabısı modelleri koleksiyon inceleme işleminde bulunabilirsiniz.

  *Damat ayakkabısı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda kesinlikle damatlığınızla ile uyumlu bir damat ayakabısı rengi seçiminde bulunmanız gerektiğidir.

  *Damat ayakkabınızı alırken düğün töreninizin gerçekleştirileceği mekanı da göz önünde bulundurmanız gerektiğini asla aklınızdan çıkarmamalısınız. Her tarz ayakkabı kapalı mekan için uyumludur; fakat açık mekenlarda kullanacağınız ayakkabı için damatlığınızla uyumlu ve mekanda rahat edebileceğiniz bir ayakkabı tercihinde bulunmayı aklınızdan çıkarmamalısınız. Kır düğünleri için tercih edilen keten damatlıklara en uygun damat ayakkabı modeli ince derili ya da keten türü ayakkabı model tercihi ile gerçekleştirilebilir.

  *Klasik çizgilerden uzak bir damatlığınız varsa - spor bir damatlık modeli tercih ettiyseniz - oxford damat ayakkabısı modelleri arasından seçimde bulunarak damatlığınıza uyumlu bir ayakkabı tercih işlemini gerçekleştirmiş olabilirsiniz.
   
 2. Orko

  Orko Bilgi Sihirbazı.

  Gelin ayağına bastığında acıtmayacak kadar kaliteli bir ayakkabı olmalı :)
   
 3. Netice

  Netice Yeni Üye

  Damat ayakkabısı kişinin isteğine bağlıdır bence fakat en önemlisi ayağı rahat ettirecek durumda olmasıdır.
   
 4. Y

  Yasayanadam Yeni Üye

  Klasik her zaman iyidir. Rengi kesinlikle siyah olmalı fakat tercih edilecek asıl konu mat veya parlak olmasıdır.
   
 5. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  Eşime seçtiğim ayakkabı çok güzel ve kullanışlı idi. Özel davetlerde halen kullanmaya devam ediyor. İşte aşağıdaki eklediğim ayakkabı modeline çok benziyor.

  kemal-tanca-gelin-damat-ayakkabilari-2013-2.jpg
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş