1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Cüce Mağarası'nın sırrı

Konu, 'Doğa Bilimleri' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

 1. yosun

  yosun Süper Yönetici

  Bölgede yaşayan yerli halkın[​IMG] mağarayla ilgili ilginç iddiaları üzerine "Cüce Mağarası" incelenmeye alındı.

  Brezilya'daki ormanların derinliklerinde yaşayan Bororos ve Savantes yerli kabilelerin[​IMG] bölgede bilinen en eski mağarayla ilgili anlattıkları bilim adamlarını harekete geçirdi.

  Bölgede artık "şehir efsanesi" haline gelmiş iddiaların ayyuka çıkması üzerine bir grup uzman[​IMG] mağarayı incelemeye aldı. Aralarında arkeolog[​IMG] etnolog ve tarihçilerin de bulunduğu uzman grubu[​IMG] incelemelerin ilk bir haftasının sonunda ilginç bazı izler bulduklarını açıkladılar. Bunların arasında mumyalaşmış[​IMG] farklı bir tür yarasa ve garip ayak izleri de yer alıyor.

  [​IMG]
  Bölge halkı ise mağarada çok eski zamanlardan beri[​IMG] boyları 1.2 metre civarında[​IMG] yani çok kısa boyları olan[​IMG] insanı andıran ancak kocaman kafaları[​IMG] el ve ayaklarında 3[​IMG] 4 veya 5 parmakları olan uzay araçlarıyla mağaraya gelip giden varlıklardan söz ediyor.
  Uzmanların araştırmalarının sonucunu merakla bekleyen halk[​IMG] rahat uyuyabilmek için[​IMG] birçoklarının bu mağarada kendi gözleriyle gördüklerini söylediklerine[​IMG] akla uygun bir açıklama bekliyor.
   
 2. Nursena

  Nursena Admin

  cuce magrası cok guzelmis...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş