1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Çocuklara Özel Tiyatro Şenliği

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

 1. yosun

  yosun Süper Yönetici

  [​IMG]

  İzmir'deki Özdilek Alışveriş Merkezi, Ziyarete Gelen Çocukları Ücretsiz Tiyatro ile Buluşturdu. Etkinlikte Tarla Faresi Tiyatrosu'nun Sahneye Koyduğu 'Bir Deniz Yıldızı, Bir Su Damlası, Bir Çocuk, Bir Dünya' İsimli Oyun Saat 14.00 ve 15.30'da İki Seans Olarak Sahnelendi.tiyatro Şenliği Başlığı Altında Düzenlenen Organizasyona Özdilek Alışveriş Merkezini Ziyaret Eden Çocuklar Ücretsiz Olarak Kat...
  İZMİR’deki Özdilek Alışveriş Merkezi, ziyarete gelen çocukları ücretsiz tiyatro ile buluşturdu. Etkinlikte Tarla Faresi Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu “Bir Deniz Yıldızı, Bir Su Damlası, Bir Çocuk, Bir Dünya” isimli oyun saat 14.00 ve 15.30’da iki seans olarak sahnelendi.Tiyatro Şenliği başlığı altında düzenlenen organizasyona Özdilek Alışveriş Merkezini ziyaret eden çocuklar ücretsiz olarak katıldı. Tarla Faresi Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu müzikli, danslı ve interaktif çocuk oyunu 14.00 ve 15.30’da iki seans olarak sunuldu. Oyun herkesin ilgisini çekti.
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Bu şenliğe çozukların hepsi gitse iyi olur...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş