1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Cilt Rengi Sorunlarınız İçin Yapabilecekleriniz Nelerdir?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Küçük Tırtıl tarafından paylaşıldı.

 1. Küçük Tırtıl

  Küçük Tırtıl Yeni Üye

  İnsanların başına gelen en önemli sorunlar arasında yer alan cilt rengi sorunları için cilt rengi bakımı yapmalı ve cilt tipine uygun ürün kullanımlarında bulunulmalıdır. Günlük ve aylık yapılacak bakımlar aksatılmamalıdır. Cilt renginin değişmemesi için yapılacak en önemli kural olarak ise zamanlamadır. Zamanında belirli bir zaman aralığı ile yapılacak olan bakım sayesinde cilt rengi normale dönecektir.

  Çilleriniz varsa teknolojik yöntemlerden yararlanarak çillerinizin yok olması için tedavi basamaklarından geçebilirsiniz. Çil oluşumu sebepleri arasında yer alan ozon tabakasının delinmiş olması gerçeği ile çil oluşumu meydana gelmektedir. Siz de çil sorunu yaşıyorsanız bitkisel tedavi yöntemlerinden de yararlanabilirsiniz.

  Cilt rengi aynı olsun isteyenler arasında iseniz cildiniz için solaryum uygulamasından yararlanacağınıza güneşlenerek de bu işe para dökmeden aynı sonuca ulaşabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş