1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Cilt Bakımında Zeytinyağı Kullanımı

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Gün Işığı tarafından paylaşıldı.

 1. Gün Işığı

  Gün Işığı Moderatör

  Zeytinyağının cilt bakımında mucizevi bir yağ olduğunu bilmeyen yoktur. Cildinizin daha güzel, sağlıklı olması için zeytinyağlı cilt bakım ürünü kullanımlarında bulunmanız faydalı olacaktır.

  Makyajınızı temizlerken özellikle göz makyajı temizliğinizde bir parça pamuğa biraz zeytinyağı damlatmanız yeterli olacaktır. Zeytinyağı suya dayanıklı rimelinizi çıkarırken de son derece etkili sonuç vermektedir. Makyajın yanı sıra cildinizin temizliği esnasında da zeytinyağı ile masaj yaparak kaliteli sonuç elde edebilirsiniz.

  Cildinizde yaşlanma karşıtı ürün tercihi konusunda da zeytinyağı ile kesin sonuç elde edebilirsiniz. Zeytinyağı yaşlılık oluşumuna sebep olacak olan kırışıklıkları yok edici etkide bulunmaktadır. Cildinizde nemlendirici ve esneklik kazandırıcı özellik kazanmasını istediğiniz bölgeler üzerinde de zeytinyağı seçiminde bulunabilirsiniz.

  Zeytinyağından yararlanarak ayrıca yağlı ciltler üzerinde da etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Yağlı cildiniz varsa cildinize masaj yolu ile uygulamalar yapabilir ve ardından durulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş