1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Cem Özkan Biyografi-Cem Özkan Kimdir?

Konu, 'Önemli Kişilerin Biyografileri' kısmında Almira tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Almira Yeni Üye

  Sheep ve Bandare” gibi uluslararası başarıya kavuşmuş şarkıların sahibi olan “Rebel Moves” grubunun kurucularından kendi stüdyosu “Soundcheck” de kaydedildi ve “Hasan Umut Önder” tarafından mikslendi.  Albümün masteringi “Oğuz Kaplangı” tarafından “Elec-Trip Stüdyoları” nda yapıldı. Çarpıcı gitar performanslarıyla dikkat çeken “Can Şengün” ün aynı zamanda prodüktörlüğünü üstlendiği albümde hiphop ve reggae gibi türlerin yanısıra kuvvetli balladlarıyla da çok yönlü bir yapıt olma özelliği taşıyor.  Albümde yeralan şarkılar: Kendince Aglamak Albümün İlk klibi “Kendince” adlı parçaya çekildi. Murat Matthew Erdem tarafından çekilen klibin en önemli özelliği sadece fotoğraf makinesi kullanılmış olması. Montajı iki ay süren klip için Beyoğlu’’nun ara sokaklarında 30.000 ‘’ e yakın fotoğraf çekildi ve bunlar daha sonra bilgisayarda animasyon haline getirdi.
   
 2. H

  Hoca Yeni Üye

  samimiyeti bir görüntü değildir. gerçekten samimi bir adamdır. tevazu sahibidir de. çok muazzam şarkılar yazdığını düşünmüyor olsam da sevmekteyim kendisini.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş