1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

CastleVille Nasıl Oyunu Oynanır

Konu, 'İnternet' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

 1. a

  abrek Yeni Üye

  CastleVille Nasıl Oynanır
  facebook CastleVille oyunu
  CastleVille Oyunu Nasıl Oynanır


  CastleVille Oyun açıldığında ilk başta karakterinizi belirlemeniz isteniyor. Böylece oyuncular sınırlı sayıda da olsa önceden belirlenmiş seçenekler içinden kendilerine en uygun ve en çok beğendikleri kombinasyonu oluşturabiliyor.

  [​IMG]

  Daha sonra ise tutorial adı verilen oyunun nasıl oynanacağını gösteren hikaye başlıyor. Diğer sosyal oyunlara nazaran CastleVille oyunun “deneme” kısmı gayet dinamik; bu da oyuncuların oyuna daha kısa sürede ısınmalarını sağlıyor. Tutorial tamamlandıktan ve oyuncuya oyundaki karakterler tanıtıldıktan sonra ise, oyunun akışı bir hikaye üzerinde ilerliyor. Birçok sosyal oyunda alışılagelmiş otomatik olarak yüklenen görevler, CastleVille’de karakterler üzerinden yürüyor ve oyuncu bu görevleri isteğine göre kabul edip, erteleyebiliyor.

  CastleVille oyununda enerji sistemi kullanılmış ve enerjiler hızlı bir şekilde doluyor. Dolayısıyla oyuncuların oyuna geri dönme ve hikayeyi takip oranı yüksek olması beklenebilir.

  CastleVille Oyunu Tanıtım Videosu
   
 2. E

  Esram Yeni Üye

  Facebookta CastleVille oyunu oynayanlar bir çığ gibi büyüyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş