1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Çapkın Erkeği Tanıma Yolları

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında Bal Arısı tarafından paylaşıldı.

 1. B

  Bal Arısı Yeni Üye

  İlişkilerde şimdiye kadar başarısız olduysanız ve çapkın erkek nasıl tanınır bilmiyorsanız yazımı okuyarak bu konuda bilgi edinebilirsiniz.

  *Çapkın erkek öncelikle yanınızda erkek arkadaşınız olsa dahi onlara aldırış etmeden sizi etkilemeye çalışmaktadır. Bu erkeklerin genel felsefelerinde ısrarcılık yer almaktadır.

  *Bu erkekleri yürüyüşlerinden kolay bir şekilde tanıyabilirsiniz. Oldukça kasıntılı bir yürüyüşe sahip bu erkekler bacaklarını genişçe açarak burnu havada bir yürüyüşe sahiptirler.

  *Bu erkek tipleri ellerini asla ceplerine sokmazlar. Bacakları açık pozisyonda iken baş parmakları ceplerinde olsa bile diğer parmakları pantolonlarındadır.

  *Sizle göz göze gelmeleri ortalama 3 saniye sürer. Bu süreyi aşıyorlarsa bu durum sizi elde etmek istediklerinin işaretidir.

  *Giyim tarzı ile modayı takip eden ve kaslarını ortaya çıkaran tişörtü ile sizi cezbetmeye çalışan bu erkeğin telefon elinden düşmez.

  *Sizinle konuşurken bu erkekler etraflarındaki kişilere karşı antenlerini açık tutmaktadırlar.

  *Sorularınıza cevap vermesinin ardından sizin üzerinizden bir başkasına kayıveren bakışlarının ardında size eğilip kulağınıza fısıldamaya başlayarak sizi daha çok etkilemeye başlayabilir.

  *Bu çapkın erkekleri kendilerine aşırı güven duygularından da tanıyabilirsiniz.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Bu erkeklerin genel felsefelerinde ısrarcılık yer almaktadır.

  Kendimde erkegim ancak erkeklerde sevmedigim bir huydur. Bir kiz konusmak vs istemiyorsa birak gitsin, baktin olmadi git yani israrci olmaya ne gerek var :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş