1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Büyük Göğüslü Olanlara Kalıcı Çözümler

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Bal Arısı tarafından paylaşıldı.

 1. B

  Bal Arısı Yeni Üye

  Büyük göğüslü olanlar küçük gösteren ya da kalın askılı sütyenlerden yararlanarak göğüslerinin daha iyi taşıyacağı bir iç çamaşırı seçmiş olurlar. Büyük göğüslü olanlar genel olarak bol giysi tercihinde bulunurlar. Oysa böyle yaparak göğüslerini daha büyük ve iri gösterirler; ama bunun farkında bile değillerdir. Üzerinize oturan ama tam yapışmayan üst tercihinde bulunmanız tavsiye edilmektedir.

  Fazla süslü olmayan büyük desenli üst giyim tercihleri de büyük göğüslülerin göğüsleri kamufle edecektir. En iyi görüntüyü elde etmek için desenli V yakalı ya da desenli açık bisiklet yakalı kıyafet seçimlerinde bulunabilirsiniz. Yumuşak hatlara sahip ceketleri tercih ederek ilgiyi göğüslerinizden uzak tutabilirsiniz.

  Büyük göğüslüler ayrıca balıkçı yaka kazak ve bluz tercihinde asla bulunmamalıdırlar. Bu tarz giyim tercihleri de göğüslerinizi daha büyük gösterecektir. Çok derin olmayan V yakalılar, yakası açık düğmeliler yani dikkati göğüslerinizden başka yöne çekecek olan kıyafet tercihlerinde bulunmanız yerinde bir tercih olacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş