1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Büyük Göğüslü Bayanlara Giyim Önerileri

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Büyük göğüslü kadınlar nasıl giyinmelidir? Büyük göğüslü kadınların şanslı olduğunu, dilediklerini giyebileceklerini düşünüyor olanlar bulunmaktadır. Ama maalesef asıl gerçek bu değildir. Giyinirken vücudun orantısını sağlamak adına dikkat etmeleri gereken bazı noktalar vardır. Ayrıca unutmamak gerekir ki; göğüslerinizi odak noktası haline getirmeniz size her zaman şık olma garantisi vermemektedir. O halde işte size birkaç minik öneri;

  Yüksek Yakalardan Kaçının
  Yüksek yakalı ve boğazlı kıyafetler uzak durmanız gerekenler arasında. Bunun yerine V yakalı kıyafetleri tercih etmelisiniz, çünkü yaka oyuntuları daha küçük bir göğüs görünümü sağlamaktadır.

  Kalın Askıları Tercih Edin
  Eğer göğüslerinizin daha küçük görünmesini istiyorsanız, kesinlikle spagetti askılardan uzak durmalısınız; kalın askılar size daha uygun olacaktır.

  Kalın Örgülerden Uzak Durun
  Kışlık kıyafet seçiminde kalın örgü kazakların yerine daha incelerine yönelebilirsiniz. Çünkü kalın örgüler sizi olduğunuzdan daha geniş gösterir, dolayısıyla göğüsleriniz de daha büyük görünür.

  Çanta Seçimi
  Çanta deyip geçmeyin, doğru seçilen bir çantanın üzerinizdeki etkisi büyüktür. Orta ya da geniş çantalar görünümünüzü dengelemek adına size daha uygundur. Küçük çantalar göğüslerinizin daha fazla dikkat çekmesine neden olmaktadır.

  Koyu Renkler
  Açık renkli kıyafetler göğüslerinizi daha büyük gösterdiği için, üst bölgenizde koyu renkleri tercih etmeniz işe yaramaktadır. Canlı renkleri ise vücudunuzun alt kısmında ve aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz.

  Kısa Kolyeler Kullanın
  Aksesuar kullanımında uzun kolyeler yerine daha kısa olanlarını ve yaka kolyeleri tercih etmelisiniz.

  Yatay Çizgilere Dikkat
  Yatay çizgilerin geniş gösterdiğini biliyoruz, bu nedenle göğüs kısmında yatay çizgi desenlerini kullanmayın. Eğer mutlaka çizgi deseni kullanmak istiyorsanız tercihiniz dikey çizgilerden yana olmalıdır.

  Üzerinize Oturan Kıyafetleri Seçin
  Bol kıyafetler sizi daha geniş göstermektedir. Üzerinize oturan kıyafetlere yönelmelisiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş