1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Büyük Göğüslü Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Konu, 'Moda Hakkında Herşey' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Büyük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli? Belki büyük göğüslü kadınların şanslı olduğunu, dilediklerini giyebileceklerini düşünüyor olabilirsiniz. Ama aslında öyle değil. Vücudun orantısını sağlamak adına dikkat etmeleri gereken noktalar vardır. Ayrıca unutmamak gerekir ki; göğüslerinizi odak noktası haline getirmeniz size her zaman şık olma garantisi vermez. Bu nedenle dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

  İşte bunlardan birkaçı;

  *Yüksek Yakalardan Kaçının
  Yüksek yakalı ve boğazlı kıyafetler uzak durmanız gerekenler arasında yer almaktadır. Bunun yerine V yakalı kıyafetleri tercih etmelisiniz, çünkü yaka oyuntuları daha küçük bir göğüs görünümü sağlar.

  *Kalın Askıları Tercih Edin
  Eğer göğüslerinizin daha küçük görünmesini istiyorsanız, kesinlikle spagetti askılardan uzak durmalı; kalın askıları tercih etmelisiniz.

  *Kalın Örgülerden Uzak Durun
  Kışlık kıyafet seçiminde kalın örgü kazakların yerine daha incelerine yönelmelisiniz; çünkü kalın örgüler sizi olduğunuzdan daha geniş göstermektedir, dolayısıyla göğüsleriniz de daha büyük görünür.

  *Çanta Seçimi
  Çanta deyip geçmeyin, doğru seçilen bir çantanın üzerinizdeki etkisi büyüktür. Orta ya da geniş çantalar görünümünüzü dengelemek adına size daha uygundur. Küçük çantalar göğüslerinizin daha fazla dikkat çekmesine neden olabilir.

  *Koyu Renkler
  Açık renkli kıyafetler göğüslerinizi daha büyük gösterdiği için, üst bölgenizde koyu renkleri tercih etmeniz işe yaracaklar arasında yer almaktadır. Canlı renkleri ise vücudunuzun alt kısmında ve aksesuarlarınızdan yararlanabilirsiniz.

  *Kısa Kolyeler Kullanın
  Aksesuar olarak uzun kolyeler yerine daha kısa olanlarını ve yaka kolyeleri tercih etmelisiniz.

  Yatay Çizgilere Dikkat
  Yatay çizgilerin geniş gösterdiğini unutmamalı, bu nedenle göğüs kısmında yatay çizgi desenlerini kullanmamalısınız. Eğer mutlaka çizgi deseni kullanmak istiyorsanız tercihiniz dikey çizgilerden yana olmalıdır.

  Üzerinize Oturan Kıyafetleri Seçin
  Bol kıyafetler sanılanın aksine sizi daha geniş gösterir. Bu nedenle üzerinize oturan kıyafetlere yönelmelisiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş