1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Burcunuza Göre Makyaj Seçimleriniz

Konu, 'Makyajın Püf Noktası' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rabba Bölüm Yöneticisi

  Her kadın güzel görünmek ister. Bu nedenle makyaj yapma bayanların güzellik sırlarının en birincil noktalarında yer almaktadır. Burçlarda kişilerin makyaj seçimlerinde etkili rol oynamaktadır.

  Toprak Grubu Burçlarının Makyaj Stilleri:
  [​IMG]
  Boğa, Başak ve Oğlak burcu bayanlarının abartıyı sevmeme ve sakinlikten yana davranmaları sade makyaj tercihlerinde bulunmalarına sebep olmaktadır. Genel olarak pastel renkli makyajlarla sadeliklerini koruyan bu bayanların aynı zamanda kahverengiyi her türlü makyaj malzemesinde kullandıkları da görülmektedir. Açık tenli olanlar için şeftali tonlarında bir makyajla çok hoş görünümler yakaladıkları da söylenmektedir.

  Hava Grubu Burçlarının Makyaj Stilleri:

  İkizler, Terazi ve Kova burcunda olan bayanların makyajlarında kullandıkları renkler arasında pembe ve mavi yer almaktadır. Gözlerde kullanılacak mavi ve lacivert tonları ve dudaklarda kullanılacak pembe renk en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır.

  Ateş Grubu Burçlarının Makyaj Stilleri:

  Koç, Yay ve Aslan burcunun yer aldığı ateş grubu burçları dikkat çekmeyi ve çekici görünmeyi sevmektedirler. Bu burç insanları fark edilmekten hoşlanmaktadırlar. Ateş grubu kadınlarının asıl renkleri kırmızı ve siyah olarak bilinmektedir. Gözlerde siyah far, kalem ya da eye-liner bu burç bayanlarının vazgeçilmez tercihleri olacaktır. Gölgeleme ile yapılan makyajlarda beyaz renkten yararlanılmakta; allık ve ruj seçimlerinizde kırmızıdan yararlanılmaktadır.

  Su Grubu Burçlarının Makyaj Stilleri:

  Yengeç, Balık ve Akrep burcunun makyajlarında yeşil renginden yararlandığı görülmektedir. Yeşil renk bu grup bayanlarına gizemli bir hava katmaktadır. Kahverengi kalemler, beyaz farlar, şeftali rengi allık ve pembe tonu ruj seçimleri bu bayanları son derece dikkat çekici göstermektedir.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş