1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Burcunuza Göre Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Koç: Koç kadınları akıllı, bağımsız, enerji doludur. Koç burcu kadınları her mevsime uygun ve renkte ayakkabıları oldukça severek giyeceklerdir. Koç kadınının rahat bir koşu ayakkabısı her zaman dolabında bulunmalıdır ( kırmızı, turuncu, sarı ve göz alıcı ayakkabılar onun sevdikleri arasında yer almaktadır).


  Boğa: Boğa burçları her zaman yüksek platformlu topuklarla güzel görünür ve ayrıca zebra şeritli ve leopar desenli ayakkabılar da Boğa kadının da oldukça şık durmaktadır.

  İkizler: Bantlı sandaletleriyle çekici olduğunu düşünen boğa kadınları bağlı ayakkabıları da oldukça sevimli bulmaktadır.


  Yengeç: Sevecen, duygusal ve nazik olan Yengeç kadınlarıı için, gladyatör tipi düz sandaletler en çok tercih edilen ayakkabılar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda sevdikleriyle zaman geçirirken rahat etmek isterler.

  Aslan: Şık olmayı seven bir Aslan kadını için ayakkabı oldukça önemlidir çünkü genellikle cesur renkli, gösterişli, topuklu ve marka ayakkabıları tercih etmektedir.

  Başak: Göze hoş görünen detaylarla mükemmel olan bir ayakkabı arayışı içinde olan Başaklar lacivert, krem, beyaz gibi renkleri tercih etmektedir. Ayrıca dantel bir ayakkabı, Başak için çok özel olacaktır.

  Terazi: Rahatlık ve çekicilik bir arada olduğunda, terazi kadını için ideal olan ayakkabıya ulaşılmış olunmaktadır. Çift renkli ayakkabılar, çekici görünen ama aynı zamanda rahat olan ayakkabılar, olarak Terazilerin tercihleri arasında yer almaktadır.

  Akrep: Bir ayakkabı ne olursa olsun, önce çekici olmalıdır. En çok siyah topuklu ayakkabı ve yüksek topuklu çizmeler Akrep burçları için oldukça iyi seçimler arasındadır.

  Yay: Yay kadını için rahat ve keyif verici ayakkabılar birinci tercihler arasında yer almaktadır.

  Oğlak: Oğlak kadını için rahat ve şık klasikle modern arasında, kullanımı kolay ve içinde rahat edebilecekleri ayakkabı tercihleri yerinde seçim olmaktadır.

  Kova: Kova kadınları bacakları ve kıyafeti güzel gösterecek ayakkabılar giyerler. Bazen rahat ve güzel ayakkabı tercihi yeterli olurken; kimi zaman seksi ve renkli ayakkabılar Kova kadınlarının tercihi olabilmektedir.

  Balık: Balık burcu insanının sandalet, spor ayakkabı, az topuklu ayakkabılar gibi ayakkabılar balık kadını için oldukça idealdir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş