1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Burçların Hastalıklarla İlişkisi Nasıldır?

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Yalnız Kalpler tarafından paylaşıldı.

 1. Y

  Yalnız Kalpler Misafir

  Burçların hastalıklarla yoğun bir ilişki içinde olduğunu söyleyen astrologlar burçların hangisini hangi hastalığa yakın oldukları bilgisini de vermektedirler.


  Koç Burcu: Koç burcunun en zayıf noktası baş bölgesidir. Migren, baş ağrısı, omuz ağrısı, travma gibi rahatsızlıklar koç burcunun en çok yakalanacakları hastalıklar olarak yorumlanmaktadır. Bu rahatsızlıklar için sık sık doktora başvurdukları gözlemlenmektedir.


  Boğa Burcu: Boğa burçları yemek yemeyi çok severler, yani midelerine çok düşkündürler. Mide ile ilgili hazımsızlık, şişkinlik ve gaz sorunu gibi sorunları sıklıkla yaşarlar. Çabuk sinirlendikleri içinde kas krampları ve kasılma sorunları yaşarlar.


  İkizler Burcu: Duygusal ve zihinsel hastalıklara karşı zayıf olan İkizler burcu kişilerin alzheimer’a yakalanma riskleri fazladır. Bu nedenle hafıza çalışmaları yapmaya özen göstermeleri gerekmektedir. Ayrıca sinir sistemini kuvvetlendirici B vitamini desteği alma çalışmaları yapmaları önerilmektedir.


  Yengeç Burcu: Yengeç burçları içine kapanık oldukları için her şeyi içine atar, kimse ile paylaşmaz. Stres kaynaklı hastalıklara yakalanma riskleri fazladır. Stresten uzak kalmaları sağlıklı bir yaşam sürmeleri için gereklidir.


  Aslan Burcu: Aslan burcu yönetmeyi seven bir burçtur. En çok kas- kemik rahatsızlıkları, fıtık ve omurga sorunları yaşarlar.


  Başak Burcu: Mükemmelliyetçi, titiz ve dikkati elden bırakmayan Başak burcu insanlarının en çok yakalandıkları hastalıklar iç hastalıklar olarak bilinmektedir. Panik atak ve öfke kontrolsüzlüğü de yakalandıkları hastalık grubu olarak bilinmektedir.


  Terazi Burcu: Terazi burçları hızlı kilo alıp veren kişiler olarak bilinmektedir. Şeker hastalığı, böbrek hastalığı, metabolizmanın yavaş çalışması, dolaşım sorunları terazi burcunun en sık rastladıkları sorunlar olarak bilinmektedir.


  Akrep Burcu: Akrep burçlarının en zayıf organları cinsel organlarıdır. Çıban, yılancık ve mantara karşı önlem almaları gereken akrep burçları cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı da önlem almalıdırlar.


  Oğlak Burcu: Eklem, kemik ve diz bölgeleri hassas olan oğlaklar ortopedik sorunları çok yaşarlar.
  Kova Burcu: Dolaşım sorunları, damar tıkanıklığı, kolestrol gibi sorunları çok yaşadıkları için sağlıklı beslenmeye özen göstermelidirler.
  Balık Burcu: Bu burç fazla duygusal olduğu için ruhsal sorunlara çok çabuk yakalanmaktadır. Aynı zamanda ayak ile ilgili sorunlara da sık yakalanmaktadırlar.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş