1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Burçlara Göre Aldatma Nedenleri

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

 1. Minik Peri

  Minik Peri Bölüm Yöneticisi

  Hangi burç hangi sebepten dolayı aldatır konusunda bilgi edinmek isteyenler için paylaşacağım yazımdan gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

  Koç:Her dediğini yapmanız, size sahip olduğunu ona hissettirmeniz onun sizden bıkması için yeterlidir. Aşırı kıskançlık da bıkması konusunda yeterli olacaktır.

  Boğa:Seksüel isteksizliğiniz, finansal güvensizlikler, maddi kararlar konusunda yanlışlıklar çıkması, birikim yapamamanız, doğru dürüst olmayan tutumlarınız sizden ayrılması için yeterli sebepler arasında yer almaktadır.

  İkizler: Korumacı, sahiplenici ve kıskanç olmanız sizi terk etmesi için yeterli olacaktır.

  Yengeç: Kaçarsanız kovalar; kovalarsanız kaçar. Onu düş kırıklığına uğratmanız, incitmeniz, düşündüğü gibi biri olmadığını belli etmeniz, şefkatsiz ve hırçın davranmanız onun sizden soğuması için yeterli nedenler arasında yer almaktadır.

  Aslan: Gururunu zedelemeniz, hatalarından bahsetmeniz, eleştirmeniz ve onu desteklememeniz onun çekip gitmesi için yeterli olacaktır.

  Başak:Özenli, akıllı ve sevecan olmamanız Başak burçlarını kendinizden uzaklaştırmanız için yeterli olacaktır.

  Terazi:popüler, modern, saygın olmamanız ilişkinin bitmesi için gerekli sebeplerdir.

  Akrep: Kontrolü ona bırakmalı ve onu elinizden bir saniye boş bırakmayın. Aksi taktirde ayrılık kaçınılmazdır.

  Yay: Gezmeyi sevmiyorsanız, akıllı biri değilseniz ya da başka kültürlere ilgi duymuyorsanız yay burcu en çabuk şekilde sizden uzaklaşacaktır.

  Oğlak:Ailesi hakkında olumsuz düşünmeniz, maddi güvenliğini zora sokmanız, finansal konularda savruk davranmanız oğlak burcunu elinizden kaçırmanız için yeterli olacaktır.

  Kova:Onu istemediğinizi belli etmeniz, söylemeniz ya da hissettirmeniz yeterli olacaktır.

  Balık: Duygusal dünyasını sarsacak somut bir olay onun sizden uzaklaşması için yeterli olacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş