1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

burç yorumları 06.06.2011

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında cillops tarafından paylaşıldı.

 1. c

  cillops Yeni Üye


   
 2. Nursena

  Nursena Admin

  Gelecegi tahmin etmeyin bari:)
   
 3. f

  fatma Yeni Üye

  Reyzan hanım atsın biz tutalım..
   
 4. Murat

  Murat Yönetici

  Haziran 2011 Burç Yorumu
  Aylık Burç Yorumları Haziran

  Haziran 2011 Koç Burcu

  İsteklerini elde etmekten hoşlanan siz Koçlar için bu dönem bir çok kişiyle tanışma olanağı yakalamak, ciddi ilişki anlamında değil sadece belirli bir noktaya kadar paylaşımda bulunacağınız arkadaşlıklar kurabilmek, geniş bir çevre içinde kendinizi ifade etmek, etrafınızı kucaklayacak kadar sosyal hayatın içinde yer almak anlamı taşımaktadır.
  Ciddi ilişkisi olan Koçlar bu enerjinin etkisi altında, partnerleriyle arkadaşlık olgusunu ön planda tutabilir, ortak bazı zevkleri sosyal hayatın içinde paylaşmaktan hoşlanabilir, eşit hak ve özgürlük duygusu içinde hareket edebilirler. Ortak dostlarınızla birlikte olmak hoşunuza gidebilir. İlişkisi olmayan Koçlar için bu dönem aynı görüş ve amacı taşıdığınız bir grup içinde yeni bir tanışma olabileceği gibi, daha önceden tanıdığınız bir kişiyle yeniden arkadaşlık etmek veya ortak olarak iş yapılan bir kişiyle özel bir yakınlık anlamı da gelebilir. Yalnız bu yaklaşımda duygulardan ziyade mantık ön plandadır.

  Haziran 2011 Boğa Burcu

  Sizin hayata bakış açınız ile yaşadığınız ilişkinin örtüşmemesi sonucu gerilimli durumlar görülebilir. Bir yandan toplum hayatının gerekleri, diğer yandan beraberliğinizin toplum içindeki önemi kafanızı karıştırabilir. Sizin bir ilişkide sunduklarınız ile, ilişkinizin kalitesi, partnerinizin düşünce yapısı tam bir üçlü sacayağı gibidir. Bir yandan ilkeleriniz, beklentileriniz ve ilişkiye kattıklarınız, diğer yandan mesleki konularda zihinsel ağırlıklı bir süreç geçiriyor oluşunuz sizi hangi yöne gideceğiniz konusunda şaşırtabilir.
  Bu durum fiziksel açıdan gerginlik, ifade tarzınızın gerilimli etkiler altında olması anlamı taşıyabilir. Bu enerji altında gerek ilişkinizle alakalı gerekse çevrenizle olan ilişkiniz açısından kendi bireyliğinizi ve kendinize özgü yönleriniz sağlıklı bir şekilde ifade ederken, eşit hak ve özgürlükler konusunda da karşınızdaki insana belirli bir rahatlık duygusu vermenizdir.

  Bu olmadığı takdirde, kayıtsızlık, bağlanma problemi, sıradışı davranışlarla karşılaşmanız mümkündür. sabit fikirli düşünmek yerine daha arkadaşça paylaşımlar, zihinsel açıdan uyumlu olmaya çalışmak, karşılıklı olarak düşünce alışverişinde bulunmak, ne fazla sahiplenici ne de bağımsız bir ilişki haline gelmesine izin vermemek olmalıdır.

  Haziran 2011 İkizler Burcu

  Sosyal ilişkiler, insanlarla bir araya gelmek, bir çok arkadaşlıklar kurabilmek, gerek eğitim hayatının içinde gerekse yolculuklar yaparak, yurtdışıyla bağlantılar kurabilmek yeni yerler keşfetmek için son derece olumlu bir süreç. Dostluk ilişkileri bu süreçte güçlendiği gibi, yeni edineceğiniz arkadaşlarınızla görüş birliğinde bulunabilir, ortak hedefler için uygun bir platformda görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
  Eğer yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa, bu dönemde girişimci olmanız halinde size yardımcı olacak kişileri yanınızda bulabilirsiniz. Yeni bir aşk ilişkisi yaşama şansınız yüksek olduğu gibi, aynı ideali paylaşmanız da mümkündür. Devam eden bir ilişkiniz varsa bu dönemde aynı doğrultuda kararlar alabilir, uygulamaya koyabilirsiniz. Aşırı duygusallık yerine mantıklı bir görüş açısıyla hareket etmekten yana olacağınız için, hissi problemlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

  Özgürlük dürtünüz yine bu dönemde ön planda olacak, sahiplenmek yerine karşılıklı olarak birbirinizin haklarına saygı gösterebilir, eğer birlikte olduğunuz kişiyle sorunlarınız varsa bu enerji altında kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. Objektif değer yargılarınız ortak bir nokta oluşturmanızı sağlayacaktır. Hiçbirşey için kendinizi koşullanmış yada zorlanmış hissetmeden sadece özgür iradenizle hareket edebileceğiniz bir tarih aralığı.

  Haziran 2011 Başak Burcu

  Birbirinizin farklı görüşlerine, farklı yaşam şekline, inancına, gizliliklerine baktığınızda sizin fikirleriniz, hayata bakış açınızla ne kadar örtüşmektedir. Bu beraberlikte yanılgılar yaşamak, hayal kırıklığı duymak mümkün olabilir. O nedenle öncelikle nasıl bir ilişki yaşamak istiyorsunuz ve hayatınızda olan insanın size olan yansıması nasıl bunu da net bir şekilde görmeye çalışınız.
  Karşınıza bu süreçte çıkacak yeni bir kişiyi, kesinlikle hayale kapılarak değil bilakis gayet mantıklı bir şekilde incelemeye çalışınız. Temeli sağlam olan ve bunca denemeden sonra ayakta kalabilen bir ilişkiniz varsa fakat son zamanlarda bazı sorunlar nedeniyle tatsızlıklar oluştuysa o zaman gönül birliğinde bulunarak çözümlemeye çalışınız. Şefkat ve ilginizi sevdiğinizden mahrum etmeyiniz. Ben yada sen demek yerine her zaman belirttiğim gibi biz demeyi başardığınız anda, hangi problem olursa olsun sizi birbirinizden ayıramayacaktır.

  Bazı çiftler ise bu dönemde, hayatın tüm kötülükleri, kirliliklerini beraber olduklarında unutabilir gerçeklerle baş etmek yerine sadece aşkı doyasıya yaşamaktan zevk alabilirler. Bazılarınızda ise sizin için ilişkinizin anlamı ve önemi sona ermiştir fakat karşınızdaki kişi hala size bağlı olduğunu ve sevdiğini söylemekte olabilir. Tabi ki ilişki ancak karşılıklı olduğunda daha sağlıklı büyüyeceğinden karşınızdaki kişinin bu durumda gerçekçi bir karar alması gerekecektir.

  Haziran 2011 Akrep Burcu

  Bu dönem duygular oldukça sıcacık, romantik, ilgi dolu ve şefkatli bir şekilde gösterilmeye başlanır. Yaşadığınız ilişkinizin çok daha olumlu bir şekilde gelişmesini ve büyümesini sağlar. Çiftler birbirlerine karşı gayet iyi niyetli, sorunlar konusunda uzlaşmaya yatkın hatta sorunları konuşmadan dahi çözebildikleri bir tarih aralığıdır.
  Birbirlerinden ilgi ve sevgiyi kolayca sağladıkları için doğal olarak yaşanılan ilişkide hoş bir uyum ve ruhsal açıdan dinginlik vardır. Sertlikler böyle bir dönemde görülmediği gibi olabilecek herhangi bir uzlaşmazlık kolayca devredışı kalabilir. Bu süre ilişkili olmayanlar için aniden başlayan bir aşkın müjdecisi olabilir. Kişiler birbirlerine karşı bağımlılık hissedebilir hatta aşık olduklarını bile düşünebilirler.

  Oysaki balık burcu enerjisi her ne kadar çok olumlu görünse de, kişinin gerçeklerle olan ilgisini azaltıcıdır. İnsan sanki pembe bir tül ardından dünyaya bakıyor gibidir. Bu yüzden de yaşadığınız duygular ne olursa olsun gerçekçi düşünmekten asla uzaklaşmamalı böylesi yeni başlayacak aşklarda öncelikle karşınızdaki insanı tanımayı, yakından incelemeyi unutmamak gerekir.

  Haziran 2011 Yengeç Burcu

  Çok yönlülüğünüzle ve yardım severliliğinizle toplumsal tüm olguların içinde yer almaktan hoşlanabilirsiniz. Ülkünüz ve duyarlılığınız tüm dünyayı kucaklamaktan yanadır. Bu sizin farklı görüş yapısındaki insanlarla kontak kurabilmenizi sağlayıcı özelliğinizdir. Elinizden her iş geleceği için kendinizden çok başkalarına yardımcı olmaya çalışabilir, dertlerine çözüm bulmak için didinebilirsiniz.

  Aşk konusunda duyarlılığınız yine bu dönemde her zamankinden çok daha fazla artış gösterebilir. Kendinizi ruhsal anlamda sevdiğinizle bütünleştirebilir, ona karşı kendinizi oldukça yakın hissedebilir, ne kadar çok destek verirseniz o denli huzura kavuştuğunuzu düşünebilirsiniz. Bütün bu duygular bu süreçte artış göstereceğinden sınırsızlık özleminiz de aynı derecede yoğundur. Bu süre şöyle bir düşünüldüğünde, gayet olumlu gibi görünmesine rağmen dikkat edilmediği takdirde hayal kırıklığı yaşatabilecek tarafları vardır. Öncelikle özverili davranırken, kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmemeniz gerekir.

  Bir ilişki bütün olduğuna göre kimlik duygunuzdan vereceğiniz her ödün, daha sonra daha büyük fedakarlıklar yapmanız için size baskı uygulanmasına neden olabilir. O nedenle eşit hakka sahip olduğunuzu ve eğer sorunlarınız varsa bu güçlü devrede kolaylıkla çözebileceğinizi biliniz.

  Haziran 2011 Aslan Burcu

  Sağlıklı bir birliktelik için ne kendinizden taviz vermeli ne de karşınızdaki insanın sizin adınıza düşünmesini beklemelisiniz. Ortak düşünmeli ve öncelikle farklı doğalarınızın, düşünce biçiminizin, hayat görüşünüzün bu ilişkide bir sorun yaratıp yaratmadığını, gerektiğinde birlikte hareket edip edemeyeceğinizi tespit etmeniz gerekecektir.
  Hani deyim yerindeyse artık gerçekler net bir şekilde ortada, herkes kendi şapkasını önüne koyarak düşünmelidir. Evet, biz bütün bu sıkıntıları aşabilecek kadar birbirimizi seviyoruz veya biz farklı iki kişiyiz birlikte olmamız şu veya bu nedenle mümkün değil, ortak bir nokta da oluşturamıyoruz o zaman ayrılmak en kesin çözüm gibi. Tabi ki yine saygı çerçevesi içinde her iki taraf ta birbiriyle çatışma içine girmeden veda etmeyi bilmelidir.

  Bu dönemde, siz veya etrafınızdaki insanların sağlık problemleri oluşabilir. Bunun en önemli sebebi, söylemek yada yapmak istediklerinizi içinizde biriktirmeniz ve kendinizi boş yere üzmenizdir. Ne durumda olursanız olun, hoşunuza gitmeyen herşeyi ana kaynağında nezaketle çözmeli, kaçışlar göstermemeli, herşeyden önce kendinize olan sorumluluğunuzu unutmamalısınız.

  Haziran 2011 terazi Burcu

  Aşırı duygusallık ve bağlılık yerine, ilişkilerinizde arkadaşlığı daha fazla ön planda tutabilirsiniz. Zihinsel uyum ve özgürlük kavramınız bu dönemde oldukça artacağından herkesin bu olgu içinde davranması gerektiğini düşünebilir yada böyle davranması için belirli bir mesafeyi koruyabilirsiniz. Aşk, para, manevi değerleriniz konusunda eskisinden daha çok ideallerinize sahip çıkabilirsiniz. Fazla duygusal davranmak yerine yine mantığınızı ön plana alarak hareket etmeniz halinde bu süreçte gayet keyifli günler geçirebilirsiniz.

  Bu dönemde geleneklere uymak yerine daha açık ve oldukça tarafsız bir şekilde kendinizi ifade etmek niyetinde olabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinize özel bir önem verebilir, sadece bir ilişkinin kendi sınırları içinde kısıtlı kalmak yerine herkesle dostane ve arkadaşça muhabbet etmekten hoşlanabilirsiniz. İlişkinizde sahiplenici davranmaz, fikirlerinizi paylaşmak, yeri geldiğinde bunlar üzerinde tartışmak, başka bir bakış açısı yakalamak adına konuşmak ve kendinizi geliştirmek niyetinde olabilirsiniz. Çünkü sizin için bu dönem dostluk anlamında son derece önemlidir. Bilmediğiniz ortamlarda yeni tanıştığınız insanlara kendinizi ifade etmek, onların sizin hakkınızda ne düşündüklerini öğrenmek sizin için çok önemli olabilir. Özgür olmak isteğiniz yine bu dönemin etkilerindendir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş