1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Burak Özçivit Hangi Dizide Oynayacak?

Konu, 'Televizyon' kısmında dejavu tarafından paylaşıldı.

 1. d

  dejavu Yeni Üye

  Burak Özçivitin yeni dizisi ne zaman başlayacak,
  Burak Özçivit hangi dizide oynayacak
  Burak Özçivit muhteşem yüzyıldamı oynayacak?

  Burak Özçivit Hayranlarının merakla bekledigi sorulara cevap verirmisiniz?
   
 2. t

  turna Yeni Üye

  Dizide Malkoçoğlu’yu canlandıracak olan Özçivit, şu sıralar rolü için dört hocadan kılıç kullanma ve at binme dersleri alıyor.
  [​IMG]
  Tarihe göre Yahyapaşazade Malkoçoğlu Bali Bey veya Koca Bali Paşa şeklinde de anılınan Malkoçoğlu 1495‘de doğmuş olup, Kanuni Sultan Süleyman‘ın yaşıtıdır. 2.nci Bayezit'in kızı Aynişah sultanın kızıyla evlidir . Semendire sancakbeyi olmuş, 1521 yılında Belgradın fethinde görev yapmıştır. Daha sonra Belgrad sancakbeyi ve Bosna Beylerbeyi oldu. 1526 yılında Mohaç Savaşında çok üstün başarılar gösterdi. Budin‘in (Budapeşte) ikinci beylerbeyi oldu. Vezir oldu. 1548 yılında vefat etti. Budapeşte’nin en büyük meydanının adı Osmanlıların Budapeşteyi kaybettiği zamana kadar Gazi Bali Paşa Meydanıdır. Mehmet Bey adında bir oğlu vardır.

  Bir dönem Cüneyt Arkın’ın canlandırdığı Malkoçoğlu karakterini oynayacağı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Özçivit, "Cüneyt Arkın’dan sonra bu rolü oynamak benim için gurur verici” dedi.
   
 3. a

  ayfer Yeni Üye

  Evet doğru duymuşsunuz. Burak Özçivit Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlunu oynayacak, zaten daha öncede buna benzer bir dizide oynamış tutmamıştı. Köroğlumu ona benzer bir karakteri oynamıştı.
   
 4. i

  irem Yeni Üye

  Burat Özçivit Cüneyt Arkını aratmayacak sanırım :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş