1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Bu Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Olacak 2012

Konu, 'Haberler' kısmında Abdullah Bin Murat tarafından paylaşıldı.

 1. A

  Abdullah Bin Murat Yeni Üye

  Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün Sürecek 2012


  Kültür ve Turizm Bakanı Kurban Bayramı tatilinin 10 gün olması için meclise önerge sundu. İtirazlar ve açıklamalar gelmeye başladı.


  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, uzun tatillerin insanları rehavete sürüklediğini, iş performansını etkilediğini ve piyasaların çalışma ahengini bozduğunu belirtti.


  Özgenç, yaptığı yazılı açıklamada, son yıllarda uygulanan sıkı para politikaları sonucu alışverişte yaşanan durgunluktan dolayı sıkıntılı günler geçiren esnafın, umudunu bayramlara ve özel günlere bağladığını ifade ederek, “Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın Kurban Bayramı tatilinin 22 Ekim Pazartesi günü başlatılıp, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’yla birlikte 10 güne çıkarılmasını istemesi turizme katkı sağlayabilir ama ekonominin önemli bölümüne zararı olur. Artık insanlar bulundukları şehirlerin dışında bayram tatili yapıyorlar. Bayram kültürü yok olmaktadır” dedi.


  Bayram tatili konusunda son sözü bakanlar kurulu söyleyecek.Bakalım kurul ne karar alacak.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  4 5 gün neyimize yetmiyor Allah aşkına, 1 günde 29 ekim olur paşalar gibi yaparız bayramımızı.
   
 3. a

  alev Yeni Üye

  inşallah 9 güne tamamlarlar tatili çok isterim
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş