1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Bu fotoğraf gerçek mi?

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

 1. yosun

  yosun Süper Yönetici

  Borneo'da çekilen bu fotoğraftan sonra yerliler Borneo canavarının geri döndüğüne inanıyor. Efsaneye göre 100 ft uzunluğunda olan ejderha başlı canavarın nehirde yaşadığına inanan yerlilier Baleh nehri boyunca yüzen bu yılan fotoğrafını görünce korkuya kapıldı.
  [​IMG]
  Bölgedeki sel felaketi nedeniyle incelemeler yapan bir afet ekibi tarafından helikopterden çekilen bu fotoğraf devasa bir yılanı gösteriyor. Fotoshop olup olmadığı tartışma konusu olan bu fotoğraf canavar efsanesinin geri dönmesine yetti.

  Daily Mail Gazetesi'nde yer alan habere göre Kuala Lumpur'un saygın gazetesi New Straits Times okuyucularına söz konusu fotoğraf hakkındaki düşüncelerini soran bir anket düzenledi. Bazı köylüler bu yılanı gördüklerini iddia ederken, kimileri de bu fotoğrafın düzmece olduğunu iddia etti.

  Bu ayın başlarında bilimadamları otobüs uzunluğunda , bir küçük araba ağırlığında ve inek büyüklüğünde hayvanları yutabilecek kadar iri bir yılana ait fosil bulmuşlardı.
   
 2. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  insanın tüyleri ürperiyor. Hayatta en çok tırstığım hayvan yılandır çok soğuk bir yüzü var. Emeğine sağlık canım.
   
 3. yosun

  yosun Süper Yönetici

  evet bencede soğuk bir hayvan bende hic hazetmem..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş