1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Bronzlaşmak için ne yapılmalı

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rabba Bölüm Yöneticisi

  Bronzlaşmak İçin Öneriler

  Yaz dönemlerinde tatil beldelerine akın edenler aynı zamanda sağlıklı bir şekilde bronzlaşabilmek için ne gibi yöntemler deneyeceklerine karar vermektedirler. Sizler için sağlıklı bir şekilde bronzlaşabilmek için neler yapabileceğiniz konusunda geniş çaplı bir araştırma yaptım. Gelin bakalım sağlıklı bronzlaşabilmek için neler yapabiliriz.
  [​IMG]
  Sağlıklı bronzlaşabilmek için öncelikle iyi bir güneş koruyucu almanız gerektiğini unutmamanız gerekmektedir. Bu güneş koruyucusunun mutlaka suya, terlemeye, buharlaşmaya dayanıklı olması ve kokusuz olması gerektiği kaçınılmaz bir gerçektir.

  Koruyucu güneş kreminizi güneşe çıkmadan 20 dakika önce kullanmalı ve bronzlaşırken ani yanmalar sonucu teninizin zarar görmesini engellemelisiniz.

  Alınan her bronzlaştırıcı ürünün arka kısmında kullanım şekli ve kaç kez kullanmanız gerektiği yazmaktadır. Kurallarına uygun olarak aldığınız kremi tekrarlarla beraber kullanmanız gerekmektedir.

  Suya girip çıktıkça etkisini kaybetmeyecek tarz ürün seçimlerinde bulunmanız sizin için faydalı olacaktır.

  Krem kullanımından önce dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar arasında yer alan makyaj yapmama, krem ya da herhangi bir deodorant kullanmama kuralını asla es geçmemelisiniz.

  Güneşten korunmaya erken yaşlarda başlamanız sizin lehinize olacak bir durum olarak bilinmektedir.

  Güneş koruyucular da koku ve renklendirici kullanılmaması gerekliliğine dikkat ederek koruyucu tercihinde bulunmalısınız.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş