1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Brezilya Fönü Nedir ? , Zararlımıdır ?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Brezilya fönü saçlarımıza zarar verirmi , brezilya fönü yaptırmak zararlımı ? .

  Bildiğiniz üzere brezilya fönü saçları düzleştiren ve bununla birlikte saçlarımıza bakım yaparak ( keratin uygulaması ) saçlarımızın güzel , sağlıklı ve bakımlı görünmesini sağlayan bir uygulamadır.

  Kuaförlere göre zararsız olan bu uygulama bir çok kişi tarafından tercih ediliyor.

  Brezilya fönünü kesinlikle bildiğiniz kuaförlere yaptırın. Daha önceden başarılı olmuş kişiler tarafından yapılmazsa saçlarınıza ciddi anlamda zarar verebilir. Brezilya fönünde kullanılan malzemelerin kaliteleride çok önemlidir.Eğer hamileysenizde brezilya fönü yaptırmamanızda fayda var.

  Brezilya fönü kapalı alanda yapılmamalıdır. Açık alanda yapılması daha uygundur. Brfezilya fönünde kullanılan boyanın ağır bir kokusu vardır ve bu kokuyu teneffüs etmemek gerekir. Kapalı ortamda bu kokuya maruz kalındığında baş ağrısı ve mide bulantısı gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğerki brezilya fönünü yaptıracağınız yer kapalı bir alansa en azında bir pencere kenarısında yaptırmanızda fayda vardır. Brezilya fönü işi iyi bilen kuaförler tarafından yapılırsa vede sizin sağlığınız için bir zarar teşkil etmediği doktorunuz tarafından onaylanmışsa gönül sağlığıyla brezilya fönü yaptırabilirsiniz.
   
 2. Ottoman

  Ottoman Bölüm Yöneticisi

  Brezilya fönü demek ki zor bir iş öyle ise uzak durun yada güvendiğiniz yerlerde yaptırın.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş