1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Boşanmayı Önlemenin Yolları

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında Minik Peri tarafından paylaşıldı.

 1. Minik Peri

  Minik Peri Bölüm Yöneticisi

  İlişkiniz yolunda gitmiyor ve boşanmak üzere misiniz? O halde uzmanların sizler için tavsiye edeceği yolları öğrenmeye ne dersiniz?

  *Evliliğin ilerleyen yıllarında sekse düşkünlük azalabilmektedir. Bu gerçek yapılan araştırmalarla da kanıtlanmıştır. Halbuki seks duygusal ve sağlık açısından ilişkiye ayrı bir anlam katmaktadır. Düzenli seks ruh halini düzene sokmakta ve çiftlerin daha iyi birliktelikler yaşamasına yardımcı olmaktadır.

  *Evlilik hayatınızda yaptığınız her hataya karşılık en az beş doğru davranış yapmalısınız. Çiftlerin olumsuz davranışlarla kolay baş edebilmeleri için olumsuz davranışlarını pozitif davranışları ile ödüllendirmeleri gerekmektedir.

  *Evlilikte standartları her daim yüksek tutmaya özen göstermelisiniz. Evlilikte karşılıklı saygı, romantizm, kalite gibi özellikleri her daim evlilik hayatınızın vazgeçilmezleri olarak kabul etmeyi bilmelisiniz.

  *Evliliğinizde arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza yakın olmalı ve evliliğinizi daima sağlam temeller üzerinde tutmalısınız.

  *Eşinizin sizi mutlu etmesini beklemeyin. Mutluluğu siz de yaratmaya çalışın.

  *Aldığınız iyi haberleri birlikte kutlayın. Her ne konuda olursa olsun eşinizle aldığınız mutlu haberleri paylaşmayı bilmelisiniz.

  *Haftada en az bir kere eşinizle beraber sizi heyecanlandıracak şeylerle meşgul olmayı bilmelisiniz.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

 3. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Cok guzel seyler yaziliyor bu konuda, evlenirken dikkate alacagim + Murat abi senin verdigin linkte harika inceledim. Cift olarak cabalanirsa herseyin iyi gitmesi icin ve ask varsa o iliski zaten kurtarir buyuk ihtimal, ama ask ve heyecan kalmadi ise zordur.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş