1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Boğa Burcu 2011 Haziran Yorumu

Konu, 'Boğa' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  2011 haziran ayı boğa burcu yorumu.
  Boğa burcu 2011 Haziran yorumu
  01.06.2011 Boğa Burcu Yorumları


  Merkürün geri harekette olsa bile, güçlü olduğu burçta ilerliyor oluşu, sizlerin normal zamanlardan farklı esneme payı bırakarak durumları gözden geçireceğiniz anlamı taşıyabilir. Aslında bu sizin için rahatlatıcı bir durum olacak diyebiliriz. Bu süreçte mantıklı bir şekilde ve tarafsız bir gözlemle hareket ettiğinizde aşk hayatınızı daha kolay analiz edebilir ve ne kadar doğru bir ilişki yaşayıp yaşamadığınızı sorgulayabilirsiniz. Herşeyin gayet iyi farkında olduğunuz için hassas noktaları belirleyerek yapılması gerekenleri de saptamanız kolay olacaktır. Kimi zaman sizinle bağlantı kurmak zor olsa da, bunun en önemli nedeni, kafanızın içinde net bir sonuç elde etmek içindir. Bu yüzden de ağzınızdan çıkan her sözü dikkatle sarfetmeye özen göstermeye çalışabilirsiniz. Zaten geri hareket dönemleri onarım süresi olduğuna göre, sizin için hem kendinizi hem de karşınızdaki insanı değerlendirmeniz açısından bu süreç aslında son derece yararlı olabilir.
  Daha önceki aylık yorumlarınızdan da bildiğiniz gibi Satürn gezegeni uzun aylardır aşk evinizde transitini sürdürmekte. Haziran ayında gerek Merkür ve gerekse yönetici gezegeniniz Venüsün İkizler burcunda seyrediyor oluşu ve Satürnle yaptıkları görünüm, doğal olarak ilişkinizdeki sorunları, gerçekçi bir şekilde ele alarak çözümlemeniz gerektiğinin işaretidir. Haziran ayı mesleki yaşantınızla ilgili yaşam evlerinizde ilerleyen kısa süreli bir gezegen etkisi olmadığından her zamanki gibi, bu evlerin yönetici gezegenlerinin görünümlerini inceleyerek öngörüde bulunmak gerekecek. Bu durumda yönetici gezegeniniz Venüsün İkizler burcu seyrinin önemi bu alanda da etkili görünmekte. Bu süreçte özellikle gündelik iş hayatınızda yüzeyselliğin ön planda olduğunu görmekteyiz.
  Sosyal ve tarafsız bir şekilde hizmet etmekten yana olacağınız için, iş çevrenizdeki otoritelerle olan ilişkinizde bu ayın en önemli konusu olan iletişimi güçlü tutmak gerekiyor. Yeni kararlar almak yerine, 26 haziran tarihine kadar beklemede kalarak, eksik kalan işlerinizi düzene koymanız gayet faydalı olabilir. İş hayatının kendi rutini içinde olabilecek sorunlarda karşılıklı diyalogu güçlü tutmak bu dönemde şart. Ayrıca yönetici gezegeniniz Venüsün, geri hareketli Merkürle parasal alanda kavuşum yapması, iki ayrı işle uğraşacağınızı ve bu yolla maddi güç elde etmeye çalışacağınızı fakat sabırlı olmanız gerektiğini gösteriyor.
  Eğer Merkür bu alanda geri harekette olmasaydı, Venüsün desteği sayesinde hızlı bir şekilde bağlantı kurmak kolay olabilirdi. Fakat bu durumda özellikle 19 Mayıs gölgeli günlerinden sonraki işler için kesinlikle sabırlı olmanız gerektiğinin işareti. Haziran ayındaki gelişmeleri parasal açıdan incelemeye başladığımızda ilk bahsetmek istediğim enerji Güneşin İkizler burcundaki seyridir. Bu enerji, finansal konularda hızlı, aktif ve girişimci olmanız gereken bir dönem anlamına gelse de, birazdan izah edeceğim Merkürün geri harekette oluşu nedeniyle, yatırımlarınız, kazancınız ve yeteneklerinizin değerlendirilmesi konusunda eskiyle alakalı işlerinizi halletmeniz, yeni girişimler için planlarınızı tekrar gözden geçirmeniz ve önünüze çıkabilecek fırsatları iyice düşünerek hangisinin sizin için daha yararlı olduğunu düşünerek karar vermeniz anlamı taşıyor. Bu yılki Güneş ikizler burcu süreci, Merkürün geri hareketine denk geldiğinden, tabii ki çok hızlı hareket etmeniz mümkün olmayabilir. Fakat bu süreçte herşeyi daha net olarak göreceğiniz için, verdiğiniz kararlar daha kalıcı olacaktır.
   
 2. K

  Karnivor Yeni Üye

  Boğaların kararlarında bu ay etkili bir çekim var.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş