1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Blackberry BMM Güncellemesi

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

  1. K

    Kutup Yıldızı Yeni Üye

    BlackBerry, Android ve iOS için BBM uygulamasına Arkadaşları Bul “Find Friends” özelliği ekleyerek Pin numarası paylaşma dönemini bitirmiş olup bu eklenti, uygulama güncellendikten sonra BBM’inizi açtığınız zaman karşınıza çıkacaktır. Ayarları (Invite) menüsünün altında bulabilir; yeni versiyonu direkt olarak Google Play Store veApple’ın App Store‘dan hemen indirebilirsiniz.

    Yeni özellik, BlackBerry’nin akıllı telefonunuzdaki BBM kullanan kişilerin listesini sizinle paylaşmasını sağlamaya yardımcı olacak ve böylece siz kolaylıkla istediğiniz kişilere sizin BBM listenize katılmaları için davet yollayabileceksiniz. Aynı zamanda, BBM’i olmayan kişilere e-posta ya da sms yoluyla uygulamayı indirmeleri için davet etme fırsatı elde edebileceksiniz. Bu güncellemeyle, BlackBerry, diğer IM mobil uygulamalarının yaptığını yaparak kullanıcıların kendi listelerini genişletmelerini sağlamakla beraber diğer IM mobil uygulamalara sonunda yetişmiş oldu.
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş