1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Bir Erkeğin Sizden Hoşlanıp Hoşlanmadığını Nasıl Anlarsınız?

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında Nehir tarafından paylaşıldı.

 1. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Bir kadın için oldukça zor bir durumdur yada anlamak istemediği bir durumdur hangi kadın bir erkeğin kendisinden hoşlanmamasını ister ki bu nedenle tüm kadınlar erkeklerin kendilerinden hoşlandıklarını düşünürler ama bu konuda çoğu kez yanılırlar.
  Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için hemen o erkeğin yanından uzaklaşmanız gerek. Peşinizden geliyorsa gözleriyle sizi arıyorsa hoşlandığının göstergesidir.


  Erkek arkadaşınız özel günlerden önce sizden ayrılıyor, sizi hediye almaya layık görmüyor ve bu günleri ciddiye almıyorsa,kendisini telefonla aradığınız zaman telefonu ha ne var gibi kelimelerle açıyorsa oldukça dikkat etmeniz gerekiyor.Ayrıca sizinle ilgili en basit şeyleri bile aklında tutmayı beceremiyorsa, sizinle sadece mesaj yoluyla iletişim kuruyorsa,birlikte bir yemek yediniz ve gelen hesabı ortak ödediniz bu durum karşınızdaki erkeği rahatsız etmiyorsa durum vahim gibi görünüyor.


  Yakın arkadaşlarınızla birlikte olmayı istiyorsa şakada olsa ne hoş olduklarını söylüyorsa birlikte gezmelerinizde buluşmalarınızda onuda yanınızda istiyorsa,sevdiği biri ile aranızda hiçbir benzerlik kurmuyorsa,gününüzün nasıl geçtiği neler yaptığınız onu ilgilendirmiyorsa sürekli birlikte yaptığınız planları erteliyorsa yukarıda anlatılan bir erkekle yaşadığınız beraberliğe kendinizi çok fazla kaptırmayın böyle bir erkeğe kendinizi fazla bağlamayın derim.


  Erkekleri anlamak bayanları anlamaktan daha kolaydır aslında ne zaman ne yapmak istediklerini rahatlıkla kestirebilirsiniz.
   

  Ekli Dosyalar:

 2. Murat

  Murat Yönetici

  [​IMG]
  Çok kolay fark etmek artık bunu anlamayan evden çıkmasın.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş