1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Beta balığının fiyatları

Konu, 'Akvaryum' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Ekseriyetle fanuslarda veya küçük kupalarda satılan beta balıkları yaşatılma biçimi açısından hak ettikleri yeri bulamamış ticari endişeler yüzünden üstün körü yaşatılmaya çalışılan narin ve asil balık türüdür.

  Beta balıklarının yalnız yaşadığı sanılsa da birlikte yaşadığı balık türleri de vardır. Beta balıklarının bir çok türünü petshoplardan edinebilirsiniz.
  Beta Balıkları.jpg
  Beta balıklarının fiyatları aldığınız yere ve türüne göre farklılık göstermekle birlikte 5 ile 15 TL arasında değişmektedir. Bu balıklara daha fazla bedel ödememenizi öneririz.

  Beta, Cennet balığı, Gurami gibi türler Labirentliler olarak adlandırılırlar, bunun sebebi; bulundukları sudaki oksijen miktarı çok düştüğünde yaşamda kalmalarını sağlayan labirent adı verilen ek solunum organlarına da sahip olmalarıdır.Bu etken ile doğrudan havadan oksijen temin edebilirler. Labirentliler grubuna giren Güney Doğu Asya’'nın bu kavgacı balığı genelde fanuslarda bakılmalarına rağmen en az 25 litrelik akvaryumlarda bakılmaları önerilmektedir.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Allahim nekadar guzel baliklar bunlar. Olmasini isterdim bendede, cidden cok hos ve karizma duruyorlar.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş