1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Bekar Kadınlara Öğütler

Konu, 'Aşk'a ve Sevgiye Dair Herşey' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hayal perisi Yeni Üye

  Yalnızsanız ve uzun bir ilişkinin ardından buhranlı bir yalnızlığa itildiyseniz içinize kapanacağınıza sizi karanlığa çeken ruh halinden kurtulamaya ne dersiniz?

  *Güzel olduğunuzun farkına varın. Terk edildiniz diye kendinizi çirkin ilan etmeyin. Aynanın karşısına geçin ve kendinize hayran olmayı deneyin. Ardından daha fazla nasıl güzelleşebileceğinizin muhasebesini yapın.

  *Hayır teşekkürler demeyi öğrenmelisiniz. Size ilgi gösteren bir erkek olduğu zaman ilginizi çekmese bile sırf yalnız kalmamak için o kişinin arkadaşlık teklifini kabul etmemelisiniz.

  *Kendi ayaklarınızın üzerinde durmayı öğrenmelisiniz. Şimdiye kadar cüzdan taşımamış; kendi parasını kendi harcamamış biri olabilirsiniz. Fakat artık yalnızsınız ve unutmayın bu durumla tek başınıza baş edebilirsiniz.

  *Önceden sevgilinizle ya da eşinizle yaptığınız her şeyi tek başınıza yapmayı öğrenmelisiniz. Dışarıda akşam yemeği yemek, tatile çıkmak ya da güzel bir kahve keyfi yapmak gibi....

  *Yatakta yalnız olmanın rahatlığını hissedin. Birinin horultusu ile uyanmamanın ya da yorgan savaşı yapmamanın keyfini sürebilirsiniz.

  *Biri ile seks yapmak için illa da aşk paronayasına kapılmayın. Eşinizden ayrıldınız ama bu durum bir daha başkası ile seks yapmayacaksınız demek değildir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş