1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Bebek Odası Dekorasyonlarında Renklerin Önemi

Konu, 'Moda & Trend' kısmında Küçük Tırtıl tarafından paylaşıldı.

 1. Küçük Tırtıl

  Küçük Tırtıl Yeni Üye

  Bebek odası dekorasyonunda renk seçimini yaparken öncelikle bebek odasının sakin mi, canlı mı yoksa hareketli bir bebek odası mı olup olmayacağı konusunda karara varmanız gerekmektedir. Sakin bir bebek odası için öncelikle sarı ya da krem renkli bebek odası dekoru oluşturmalısınız.

  Kız çocuğunuz olacaksa pembe ve tonlarından yararlanarak harika bir bebek odası dekoru oluşturabilirsiniz. Erkek bebeğiniz olacaksa mavi ve tonlarından yararlanabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine uygun duvar kağıdı modeli seçiminde bulunarak bebek odası dekorasyonlarınızı en özel şekilde dekore edebilirsiniz.

  Bebek odalarınızda bebek oyuncaklarını ya da eşyalarını koyabileceğiniz alanlar yaratarak oda dekorasyonunuzun düzenli olmasını sağlayabilirsiniz. Bebek oyuncaklarını koyabileceğiniz özel alanlar yaratabilirsiniz.

  Çocuğunuzun ileride tek başına odalarını toparlayabilmeleri için oyuncak toplanan özel yerleri tehlikesiz olacak şekilde dekore etmelisiniz. Oyuncakların toplandığı alanın tehlikesiz açılıp kapanabilme özelliğine sahip olması gerekir.

  Çocuğunuzun gelecekte başarılı olabilmesi ona güzel bir çalışma masası ve kitaplık modeli seçiminde bulunabilirsiniz.

  Çocuk odası halısı ve yer döşeme seçiminizde temizliği kolay olacak şekilde tercih edilmelidir. Antibakteriyel özellikteki halı tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Parke halıya göre daha hijyenik olsa da kansorejen özellik bsrındırmayan cins parke tercihinde bulunmalısınız.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş