1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Bebek Odası Aydınlatma Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Masal Perisi tarafından paylaşıldı.

 1. Masal Perisi

  Masal Perisi Yeni Üye

  Bebek odası aydınlatması seçerken birçok seçenekten yararlanabilirsiniz. Alttan, üstten, yandan, dolaylı vb....Siz sadece bebek odanıza uygun olanı bulup bebek odanıza mont etmelisiniz. Peki, bebek odası aydınlatma ürünü seçiminde nelere dikkat etmelisiniz?

  *Direk aydınlatma ya da tavandan aydınlatma ürün seçiminde bulunmanız yerinde olacaktır.

  *Aydınlatmanın yerden yüksekliği bebeği rahatsız etmeyecek yükseklikte olmalıdır.

  *Yerden aydınlatma modeli seçecekseniz çeşitli karakterlerin yansımasını sağlayarak hem uykuya dalışı kolaylaştırırsınız; hem de bebeğinizin algı gücünün gelişmesine katkı sağlarsınız.

  *Tavandan direk aydınlatma fazla tercih edilmemektedir. Bu aydınlatma bebeğinizin gözüne direk geldiği için onu rahatsız edecektir.

  *Bebeğin güvenliği açısından aydınlatma ürününün düşmesi, kablosu ve elektrikli aparatlarının bebeğinizin ulaşamayacağı yerde olmasını sağlayacak şekilde tercihte bulunmalısınız.

  *Bebek odası aydınlatma ürününüzün bebek odası dekorasyonuna ve onun zevkine uygun bir tercih olmasına özen göstermelisiniz.

  *Lazım olduğunda kullanabileceğiniz zaman ayarlı bir aydınlatma ürünü olması sizin için faydalı olacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş