1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Bebek Banyo Ürünleri

Konu, 'Anne ve Çocuk Sağlığı' kısmında Masal Perisi tarafından paylaşıldı.

  1. Masal Perisi

    Masal Perisi Yeni Üye

    Yeni bebek sahibi olanlar için olmazsa olmazlar arasında yer alan bebek banyosu aileler için en önemli konular arasında yer almaktadır. Bebeğe banyo yaptırmanız için öncelikle bebeğiniz için bebek banyo seti temin etmeniz gerekmektedir. Bebek banyo seti içerisinde pişik kremi, losyon, sabun, şampuan ve yağdan oluşmaktadır. Banyo seti alımında seçtiğiniz markanın güvenilirliğine ve bebeğin sağlığına zarar vermeyeceği konusundan emin olmalısınız.

    Bebek banyo seti ve bornoz seti seçiminden sonra bebek küvet seçimini iyi bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Bebek banyo küveti seçerken katlanabilir olmasına dikkat edilmeli; içindeki suyu boşaltmak için gideri olmasına da dikkat etmelisiniz. Bebek şampuanı seçerken de içeriğindeki şampuanın PH değerinin 7.5'un altında olması gerekmektedir. Ayrıca köpüren cins şampuan kullanmamalısınız ( şampuanda koku ve alerjen maddelerde bulunmamalıdır ).
     
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş