1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Bebeğiniz İçin Eğitici Oyuncak Çeşitleri

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

 1. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  En sevdiğiniz ve değer verdiğiniz varlıklarınız için ihtiyaç duyacağınız oyuncak tercihiniz için en doğru seçimleri yapmaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise sizler için aşağıda eklediğim eğitici oyuncakları inceleyip bir an önce tercih işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

  okyanus-harikaları-eğitici-bebek-oyuncak.jpg

  Yukarıya eklemiş olduğum oyun halısı ile bebeğiniz 6. aydan itibaren hem motor gelişimi açısından gelişim kaydedebilir; hem de 6. aydan sonra ilgisini çekecek olan aynadan yararlanarak kahkahalara boğulan bebeğinizi görebilme fırsatı edinebilirsiniz.

  553-72.jpg

  İlerleyen zamanlarda bebeğinizin ilk kitabı olmaya layık bir kitap arayışınızda eklediğim kitaptan faydalanarak onun zihin gelişimi için katkı sağlayabilirsiniz.

  akıllı-ahşap-küpler.jpg

  Ahşap bloklardan faydalanarak bebeğinizin daha küçük yaşlardan itibaren şekil kavramını öğrenmesine rehber olabilirsiniz. Aynı zamanda fisher price tarafından hazırlanmış eğitici oyuncaklara da göz atmadan geçmeyin derim. Müzikli, İngilizce kelime öğreten, sayı öğreten, şarkı söyleyen, nesne isimleri ile bebeğinize birçok kavramı öğreten oyuncaklardan faydalanabilirsiniz. Bu oyuncak çeşitleri içinde aşağıya eklediğim resim görsellerinden yararlanabilirsiniz.

  oyunint06860.jpg  sihirli-orkestra-eğitici-bebek-oyuncak.jpg

  Sihirli orkestra ile istediğiniz müzikal zekayı bebeğinizin öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

  8199_buyuk.jpg

  Üstte eklediğim resimde de şekillere vurulduğu zaman farklı müzik sesleri çıkmaktadır. Siz de en kaliteli oyuncak tercihleri ile zeki bir çocuk yetiştirmeye hazır mısınız?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş