1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Barbaros Hayrettin Paşa'nın Kızı Mihrünnisa Sultan Kimdir?

Konu, 'Televizyon' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Yeni dönemde Muhteşem Yüzyıl'da göreceğimiz Berrak Tüzünataç, dizide Şehzade Mustafa'nın büyük aşkı olan Mihrinisa rolünde olacak.
  [​IMG]
  Bildiğiniz gibi Şehzade Mustafa'nın en yakın destekçilerinden birisi olarak bilinen, denizlerin Fatih'i olarak bildiğimiz Barbaros Hayrettin Paşa'nın kızı olan Mihrünnisa, Amasya’ya geldikten sonra Şehzade Mustafa ile sık sık görüşmeye başlarlar. Babası gibi yiğit ve cesaretli olan Mihrünnisa, aynı zaman da şiire olan düşkünlüğü ile de dikkat çekmektedir. Şehzade Mustafa'nın katıldığı şiir meclislerine takma isimle Şehzade Mustafa'ya gönderme yapan şiirlerini göndermiştir. Bir süre sonra da o şiirleri gönderenin Mihrünnisa olduğu ortaya çıkacaktır. Haseki Hürrem Sultan, Şehzade Mustafa ile Mihrünnisa arasındaki yasak aşkı bir koz olarak kullanacaksa da, Mihrünnisa Mustafa'ya bir zarar gelmemesi için elinden gelen her şeyi yapacaktır.
   

  Ekli Dosyalar:

 2. g

  gulemben Yeni Üye

  Barbarosun kızı olduğu kesin mi? yok sa dizide böyle mi kurgu yapılmış. Ancak çok çekmişler çocuğunu boğdurmak sureti ile idam ediyorlar daha 7-8 yaşlarında.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş