1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Banyoları Yenilerken Neler Yapabilirsiniz?

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Bal Arısı tarafından paylaşıldı.

 1. B

  Bal Arısı Yeni Üye

  Banyo dekorasyonunuzda yenilik yaratma düşüncesi içerisinde iseniz banyonuzda boya rengi tercihiniz ile banyonuzun rengini değiştirebilirsiniz. Küçük bir banyonuz varsa beyaz ve tonları tercihiniz ile banyolarınızı daha geniş gösterebilirsiniz. Aynalarda bu banyoları geniş göstermede en önemli yardımcılarınız olacaklardır.

  İKEA ya da KOÇTAŞ gibi yapı marketleri ziyaret ederek ekonomik banyo aksesuarları tercihinde bulunabilirsiniz. Yalnız ürün tercihinizi yapmadan önce banyo dekorasyonu değişikliğinizde neler yapacağınızı kafanızda iyi bir şekilde planlamalı ardından ona göre alışverişe çıkmalısınız. Banyonuzda yer alacak olan dolap, havluluk, ayna boyutu gibi ölçümleri yaparak alışverişe çıkarsanız hem zamandan tasarruf edersiniz; hem de ekstra alışveriş yaparak ekonominize zarar vermemiş olursunuz. Renk ve desen tercihinizin kafanızda tam olarak şekillenmiş olması bu aşama da işinizi kolaylaştıracaktır.

  Tam anlamı ile bir değişim yaratmak istiyorsanız şık banyo fayans modelleri, lavabo ve küvet modellerine bakarken uyum içinde banyonuzda kaliteli bir görünüm zenginliği yaratacak model tercihlerinde bulunabilirsiniz.

  Banyonuzda yapacağınız küçük değişimler ise şunlardır:

  *Banyo paspaslarını değiştirebilirsiniz.

  **Kullandığınız banyo sabunluğunuzu değiştirebilirsiniz.

  *Banyo perdelerinizi yenileyebilirsiniz.

  *Raf ve banyo dolabı kapaklarını boyayabilirsiniz.

  *Tuvalet fırçasını yenileyebilirsiniz.

  *Banyo aynanız üzerine aplik taktırabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş